Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelkileg padlón vagyok . Van...

Lelkileg padlón vagyok . Van egy .10 honapos babám az apja viszont alkesz aki semmivel sem törődik . Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem támogatja picit nemis látogatja . És mielőtt jönnének a negativ kommentek nem

Nem ismerem igazán nem tudtam hogy alkesz sose álltam volna vele szoba sem. Ő az az igazi sunyi ember


2020. jan. 3. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Lehet túl jól sikerült a tejfakaszto és azóta iszik..
2020. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez már a 3. kérdésed a témában. Miből gondolod, hogy most más válaszokat fogsz kapni?
2020. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Hiába nem kell a negatív komment, itt is leírtuk, hogy idióta vagy!

Az meg hogy nem ismerted, de gyereket csináltattál pláne, hogy még rosszabb színben tüntet fel téged. TÉGED!!! Nem őt. https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2020. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne akard, hogy egy alkesz látogassa a babád. A gyerektartást kérd. A gyerek menjen bölcsibe, te dolgozni és minden rendben lesz. Van egy szép babád, rá koncentrálj, aztán még lehet normális párod is.
2020. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem hiszem, hogy pont az ilyen megjegyzések bármit javítanának a kérdező helyzetén, nem is értem, miért ilyeneken élik ki a "fölényüket" egyesek. Ha eljutnak hozzá a szavaitok és elkezdi hibának, tehernek látni a kisbabáját, attól jobb lesz bárkinek is?


Vissza a kérdéshez: volt egy alkoholista párom, aki mellett majdnem sikerült ugyanilyen helyzetbe kerülnöm. Tanácsot adni nem szeretnék, de szerintem próbáld fejben "kivenni" a képből az apját és beletörődni, hogy szingli anyuka vagy. Ha majd látni akarja, tesz érte. Így is épp elég a teher rajtad és sajnos vagy sem, ez egy darabig most már így marad. Legyél erős, szeresd a kisbabád és szeresd magad amiért igyekszel a lehető legjobban megbirkózni a helyzettel. Család vagy barátok ha esetleg be tudnak segíteni, szánj magadra is időt, szusszanj néha egyet vagy csinálj programokat, amiktől feltöltődsz...


Ha meg beszélgetni szeretnél, akár csak panaszkodni az apukáról vagy úgy általában bármiről hogy kiengedd kicsit a gőzt, írj nyugodtan priviben. :)


Kitartást és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

2020. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

fel lehet nevelni

egyedul

kerj segitseget a rokonaidtol, baratoktol, ismerosoktol

annak meg szerintem is orulj, hogy egy alkesz nem akar a kozeletekben lenni, mert ugy csak meg nehezebb lenne

2020. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Miben kéred a segítséget? Mit szeretnél tudni? Ezt nem írtad.
2020. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom melyik a rosszabb, az, hogy egy olyan embertől van gyereked, akit “nem ismersz igazán”, vagy az, hogy nem tudtad, hogy alkoholista :D

Lehet, hogy ő sunyi, de te meg végtelenül hülye vagy, már ne is haragudj.


Mit tudsz csinálni? Semmit. A helyedben egyedül boldogulnék, és próbálnám értelmesebbre nevelni a gyereket..

2020. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Mikor kezdődik már a suli?
2020. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
55% Pont erre gondoltam..
2020. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!