Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megszakította valamelyik szülőjével a kapcsolatot? Ha igen, mi volt az indok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 02:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen nem szakítottam meg,de soha többet nem lesz köztünk közvetlen kapcsolat az tuti...Beszélünk néha,de ennyi...Az indok az volt,hogy nem egyeztem anyámmal és kirakott,folyamatosan beszólogatott,szekált,nem hagyott kibontakozni,megszabdta,hogy kikkel barátkozhatok,még abba is bele akart szólni,hogy mikor egyek.Én meg megelégeltem volt egy rohadt nagy veszekedés és azt mondta,hogy el lehet húzni,faterom segítségével sikerült különköltöznöm,de kicsit olyan volt,mintha ő is csak szabadulni akarna már tőlem...Igazából nem tudom már mit higgyek apám is egy nagy manipulátor az tuti...Most is mennek a viták csak most ketten veszekednek,engem már annyira nem érdekel,mert eljöttem megállok a saját lábamon és kész.Amúgy faterom anyagilag támogat,meg mindenbe segít,de kicsit olyan,mintha nem szivesen tenné és csak azért,mert ez neki megnyugvást ad vagy nemtudom...
2020. jan. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Lecigányozta a férjemet és nem akart látni, amig vele élek (nem cigány, és 15 éve élünk együtt).
2020. jan. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Abuzus miatt. És mert elmebeteg. Nem bulvár szinten, hanem klinikailag is kognitiv disszonanciában szenved. Ez gyakorlatilag úgy néz ki, hogy aki nem akar minden pillanatban kedvére tenni, ami 1 perc múlva akár jelentheti pont az ellenkezőjét, mint amit előtte akart, akkor az lesz az ellenség és támadásnak veszi bármit csinálsz.

Ebbe nőttem fel és számtalan ütés ért és hatalmas kiabálások közben lettem porba tiporva lelkileg emiatt.


Nem hiányzik. Inkább nem tartom a kapcsolatot.


Masik rokonnal sem tartom mert ő meg mindig provokál és mindig beéget.


Tesóm segítséget kér. Nekem 30-40 ezerbe kerül, hogy megyek. Ráadásul a közben és a végén sincs egy jó szava sem, csak baxogat. Majd másnap a fejemhez vágja, ha lett volna 15 ezer forintja, egy szaki vállalta volna és biztos jobban megcsinálja. Nekem meg rámegy a napom, 2-3x annyiba kerül , megsérülök közben, és még egész nap rosszul is érzem magam...



NEM köt semmi azért, mert biológiailag rokon. Ezek az emberek gonoszak és csak kihasználnak. És egy jó szót nem képesek adni.


Köszi, de tartson velük kapcsolatot a hóhér!

2020. jan. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy a mérgezés miért van a kulcsszavak között. Ha valaki szándékosan megmérgez, legyen az rokon, én bizony börtönbe juttatom! (ha túl élem)
2020. jan. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

#4

A mérgezés (kicsit helytelenül) azért van ott, mert van egy olyan fogalom, hogy "mérgező szülők".

Én ismerek olyat, aki nem tartja, többet is. Általában anyagi okok miatt. Pl. Az egyik ki akarta semmizni a másikat.

2020. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
4 évig nem beszéltem apámmal, mert kirakott otthonról.
2020. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Amikor apa bejelentette, hogy válni akar, anyámnál elszabadult a pokol és mindenki volt minden, csak rendes ember nem. Engem is számonkért mindenért, követelőzött, fenyegetőzött, állandóan veszekedett, mígnem megelégeltem és nem kerestem. Ennek lassan 11 éve, ezalatt kb. 2x próbált "békülni", de persze mindig elkezdte fújni a hülyeségét, így elhajtottam.
2020. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Lassan 5 éve anyámmal, de miatta apámmal és testvéreimmel is. Igazából úgy érzem, sosem szeretett, aztán az esküvőnkön úgy jelent meg, mint egy temetésen (előtte való még úgy volt nem is jönnek). Aztán nem akarta felvenni a telefont. Sok-sok sertést kaptam, kaptunk ezeken felül is és nem vagyunk mazohisták, így jobb nem keresni a társaságukat.
2020. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Jó látni, ha vernek az kevésbé gáz, mint ha valaki a náci kártyát használja. :)
2020. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Anyámmal. Kiskorom óta azt hallgattam tőle, hogy bárcsak megszülte volna a tesómat és élte volna tovább az életét, engem meg kellett volna folytatni, mikor megszülettem. Minden de minden mozdulatomba belekötött, gúnyolódott rajtam, lebecsült, azt mondta, ő nem az anyám, felejtsem is el, mindenáron be akarta bizonyítani, hogy én pszichopata vagyok. Persze másoknak úgy adta elő, hogy én vagyok a rossz, én tönkretettem őt idegileg, én mondtam, hogy ő nem az anyám stb. A tesómmal sem beszélek.
2020. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!