Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megemlitsem anyamnak, h ez zavar?

Megemlitsem anyamnak, h ez zavar?

Figyelt kérdés

Par eve eszrevettem, hogy ha en hivom ot, gyakran megker, h hivjam vissza kicsit kesobb, mert most nem alkalmas. Hozzateszem, heti 1-2 alkalommal hivom, akkor is a megbeszelt napokon, a megbeszelt idoben. Viszont ha a hugom hivja, a nap barmelyik szakaban, azonnal felveszi, es akarmeddig beszel vele. Ez engem kicsit zavar, ugy erzem, az ha a hugom keresi ot, prioritast elvez a szamara. Szoba hozzam neki, vagy inkabb engedjem el?


Koszonom!


31/F



2020. jan. 5. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Említsd.
2020. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Emlitsd, beszeljetek meg. Az mindig a legjobb út. Talán van valami a hugod eletében ami kiemelt figyelmet igényel. Nem tudhatod.
2020. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
79%
Én olyankor nem hívnám vissza már aznap. Majd máskor, a következő alkalommal. Lehet egy idő után fordulna a helyzet.
2020. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem téged már felnőtt önálló férfinak tekint a hugod ezért valóban prioritást élvezhet, de közben pedig mégsem mert felnőtt önálló férfi ként nem szenvedsz hiányt semmiben ebből kifolyólag, ők nők persze hogy jobban elbeszélgetnek egymással mint veled, nem vagy már anyuci picifia. Anyámasszony katonája pedig ne légy
2020. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

#4

"Viszont ha a hugom hivja, a nap barmelyik szakaban, azonnal felveszi, es akarmeddig beszel vele."


Ezt meg honnan tudod, ha nem éltek együtt anyáddal?

Vagy a húgoddal vagy összenőve 0-24-ben?

Lehet őt is megkéri időnként, hogy hívja később.

2020. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!