Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők, amelyikőtöknél...

Elvált szülők, amelyikőtöknél a gyermek van: Volt férjetek/feleségetek tartja a kapcsolatot a gyerekkel vagy nem érdeklődik iránta?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvált anyuka vagyok iker fiúnk van. Mi igyekeztünk a srácokat figyelembe venni, és barátságosan elválni ami sikerült is. A gyerekek nálam vannak elhelyeze, és az apjuk indig jön amikor tud. Bár a íbró kiszabta a láthatás idejét, de nem élünk vele. Akkor jön a srácokért amikor akar, és a rácok is mehetnek ha akarnak. Sosen volt ebből balhé. Ma már 15 évesek az ikrek, de nagyon jóba vannak az apjukkal az új feleséggel, ahogy az én párommal is. Ma is részese az apjuk az életükben és ez így van jól. Én mindig azt mondom. Ha két felnőtt már nem tud együtt élni, akkor éljenek külön, de erről soha egyik gyerek sem lehet hibás. Nekik akkor is az marad az apjuk / anyjuk .
2020. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-es

Le a kalappal!

2020. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvált feleség vagyok, két fiúnk van, 10 és 5 évesek. 4 éve váltunk el. Rendszeresen jön a gyerekekért, bármikor láthatja őket. Én azóta újra férjhez mentem, van egy 10 hónapos kislányunk, és velünk él párom elöző házasságából született 12 éves lánya is. A volt férjemnek is van új felesége, a feleségnek van az elöző kapcsolatából egy 4 éves fia és van egy közös másfél éves fiúk. Szoktunk nagy közös programokat is csinálni, ahol mind ott vagyunk gyerekestül. Tudom ritka, és biztos kicsit hihetetlenül is hangzik az egész. Ismerősök is meg lepődtek az elején hogy pl a volt férjem új feleségének régi kapcsolatából született gyermeke nálunk volt egy hétig mikor az ő kicsijük született.

Szerencsések vagyunk.

2020. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerek vagyok.

Apám soha egy láthatást sem hagy ki, de ha úgy jön ki, azon kívül is megyek.

Jó a kapcsolat, szerencsére.

2020. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4 éve váltunk el a férjemmel,de azóta is nagyszerű apa. Férjnek csapnivalo volt,de apának nagyon jo. Akkor viszi a lányát amikor csak akarja. Sokat kirándulnak,nyaralnak,most sielni mennek majd, megvesz neki bármit, fizeti a gyerektartást is. Neki és nekem is van új párom, szoktunk együtt is programokat csinálni. Jó a viszonyunk, minden nap beszélünk. A titok,hogy mindkettőnknek a lányunk a legfontosabb!

Attól hogy nekünk nem ment együtt,még lehetünk jó szülök!

2020. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Példaértékű, amit itt olvasok. Mi most vagyunk válságban és nagy eséllyel befejezzük az együttélést, de fogalmam sincs, hogy tudjuk majd kezelni az 5 éves gyerekünkkel kapcsolatos dolgokat.
2020. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!