Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon furcsán viselkedi...

Anyám nagyon furcsán viselkedik, egyik pillanatról a másikra megváltozik a kedve és mérges lesz rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már megint összevesztünk őmiatta, mert kérdezett valamit, amire válaszoltam, de egyből utána mondja, hogy jólvan nem kell velem beszélni. Megkérdezte, hogy hol fáj a hasam, mondtam, hogy így itt az egész, erre elfordult és mondta, hogy jóóólvan, nem kell sokáig elviselned. Megkérdeztem ijedten, hogy mi a baja, erre mondta, hogy nem kell velem beszélgetni. Nem tudom, hogy mia baja, engyed másodperc és megváltozik érzelmileg. Segítsetek mi lehet a baja?????
2020. jan. 5. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy vagy felnőtt? Ha felnőtt, menj el a háziorvosotokhoz, és ezt mondd el neki.
2020. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16/f :)
2020. jan. 5. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól tartok, anyádnál ez betegséget jelez. Nincs más rokonod rajta kívül, akire számítani is lehet, felnőtt?
2020. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Kezdődő elmebetegség, kezdődő szenilitás, ha nem iszik elég folyadékot, és kiszárad, ha volt egy kisebb agyvérzése, amit észre sem vettetek - feltétlenül ki kell őt vizsgálni. Kérj telefonon időpontot a háziorvosától, menj el, és részletesen mondj el az orvosnak mindent. Ha van felnőtt rokonod, és törődik veletek, kísérjen el az is.
2020. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
55 éves, bármitől ideges lesz, ha kér egy pohár vizet, adok neki egy pohár vizet és mondja, hogy nem vizet kért
2020. jan. 5. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Van felnőtt, akire számíthatsz? Csak mert a korod miatt te nem intézkedhetsz még.
2020. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon magas vérnyomás vagy cukor is.
2020. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menopauza akár? hangulatingadozást tud egyeseknél okozni.
2020. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát lehet. Tudom, hogy vérzik, nem múlt még el neki. MInden esetre furcsa. nagyon
2020. jan. 5. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:

He elviszik kezelesre,nevelootthonba kerulsz.

A stresszt nem kezeli. Sportolnia(futas,uszas,tenusz,aerobic ) kellene,tancolnia,jogaznia ,kutdosportolnia stb.

Fontos lenne,h olelgessen embereket,bor bor kontakt legyen.

Hallgasd meg!!!


[link]

2020. jan. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!