Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elküldhetem a gyerekem táborba?

Elküldhetem a gyerekem táborba?

Figyelt kérdés

A 16 éves gyerekem túlsúlyos és találtam egy tábort, ahol segítenek a fiataloknak lefogyni...

Tartok a reakciójától.

Hogy magyarázzam el neki, hogy a hasznára fog válni?


2020. jan. 5. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nőni fog esetleg a népszerűsége, csajok körébe is népszerűbb lesz, meg egészségesebb is lesz. Könnyebb lesz a tesi. Te tudod milyen dolgokkal van nehézsége, mikre panaszkodik. Mondd hogy azok meg fognak változni. Kap segítséget.
2020. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha azt akarod, hogy megutáljon, persze, küld nyugodtan.

Az egészségesebb étrend és a sport miért nem opció?

2020. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
A tabor csak felbassza, maganak kell rajonnie, hogy rosszul el
2020. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Próbáld meg neki finoman felvezetni ezt a témát és figyeld a reakcióját. Ha látod rajta, hogy zavarja az ötlet és rosszul esik neki, akkor hagyd. Viszont te magad is megpróbálhatsz tenni az egészségéért, főzz diétás ételeket.
2020. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell magyarázkodni, csak vidd.
2020. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Mi az hogy csak vigye, ez a kotelezosdni nyirja ki a gyerek agyat, magatol kell rajonnie miert kiraly dolog a rendszeres edzes es egeszseges taplalkozas, kulonben meg romlott is lesz belul
2020. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Talán kérdezd meg a tábor szervezőjét, hogy mivel motiválják a fiatalokat.

Másrészt, ha nyári táborról van szó, addig nem kellene várni elkezdeni legalább az étrendet egészségesebbé variálni. Átgondolni, hol csúsznak be a felesleges kalóriák (csipsz, üdítő, stb) Csináljátok együtt, neked is csak használhat.

2020. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
48%
Én 15 éves koromban magamnak találtam ilyen tabort. Elmentem és hiztam egy kg-t a tábor alatt. Szerintem ne küld el, beszéld meg vele. 16 évesen már ő is tud dönteni.
2020. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Miert kell ehhez tabor, magasabb szintu motivaciot kell talalnia, es akkor lesz igazan eredmenyes, ha a tabor meg be is jon, valoszinuleg a tabor vegeztevel megint elkezd zabalni
2020. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Mutasd meg neki,hogy van ilyen lehetőség is.Írták,hogy mi hathat rá(lányok,népszerűség,sport,jobb kedv), azokkal próbálkozz.Térjetek át egészséges táplálkozásra,az lenne a legfontosabb.Kétlem,hogy csak úgy magától szöktek fel a kilók.Üdítő,cukor,chips meg egyéb rágcsák a kukába és szervezzetek programokat(pl.túra).Egy kis esti séta sem rossz dolog.Ennyit tudsz tenni,a többit a fiadnak kell megoldania.A legfontosabb szerintem,hogy ne kényszerítsd,zaklasd ezzel,a tinik könnyen megsértődnek és a súly egy érzékeny pont.

Először nem fog tetszeni neki.Elindulni mindig nehéz.Na akkor támogasd majd nagyon,bíztasd,utána belejön és élvezni fogja.

Sok sikert!

2020. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!