Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám és az új pasija hajnali...

Anyám és az új pasija hajnali egy óráig szexelnek, emiatt nem tudok aludni és reggel sem bírok felkelni. ez ügyben segíteni? Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Van még egy megoldás, az hogyha átt jön, akkor apukámnál alszok. Kérlek segítsetek

2020. jan. 5. 22:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Átdörömbölsz és átkiabálsz: halkabban!!!
2020. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
99%
Anya, nagyon rossz érzés, hogy nem tudok elaludni, olyan hangosak vagytok, ha itt alszik Béla. Tekintettel lesztek rám is, vagy ilyenkor menjek át aludni apához?
2020. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk a beszélgetés intézménye segíthet... bármilyen hihetetlen.
2020. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszi a választ kettes és egyes. már beszéltem anyámmal, és azt mondja, hogy nem közösülnek meg ilyesmi.. (De én tisztán hallom, és ilyenkor legszívesebben hazaküldeném a fickót a gyerekéhez) Amikor azt mondom hogy ne jöjjön átt, mert amúgysem tudok miatta aludni, (egy régi-régi trauma miatt, amikor apám meg anyám szexelt) akkor azzal jön, hogy el kell fogadni, és ne hisztizzek már. Pár hónap múlva elköltözünk egy kis időre a mamámékhoz, na oda a parasztja biza nem fog jönni-.- (Azért megyünk mamámékhoz, mert eladó a házunk, és ahova költözünk még nincsen készen) De már attól rossz az egész helyzet, hogy apukámhoz nem mindig mehetek, mert éppen felujítja a házat, és a barátnőjét is csak 2x láttam, és apám is vágyna a barátnőjéhez.. (bár ez apámnál megoldható, mert anyám pasija nem minden nap alszik itt.. 7 napból 2x nem alszik itt)
2020. jan. 5. 22:27
 5/36 A kérdező kommentje:
Ja és hármasnak is köszi a választ.
2020. jan. 5. 22:28
 6/36 anonim ***** válasza:
34%
Szexelj te is
2020. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
13/f
2020. jan. 5. 22:37
 8/36 anonim ***** válasza:
63%

#4! "amúgysem tudok miatta aludni, (egy régi-régi trauma miatt, amikor apám meg anyám szexelt)"

Ennek alapján tényleg te szorulsz gyogyitásra!!!

2020. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Delutani edzesek, lehetoleg estig. Baromi faradt leszel es elalszol. Vagy meg fules be es zene hallgatas, arra is el lehet aludni. Mikor mamadekhoz koltoztok, valassz olyan szobat ami leheto legtavolabb van, akar a nappalit, konyhat stb. Mikor lehet, irany a kollegium es tanulj jol. Batornak tartalak, hogy errol nyiltan beszelsz, mert en ebben a korban csak elbujtam. Kerj olyan ismerosoktol segitseget akik megbizhatoak, aludj hetvegente haveroknal es jelentkezz valami tavoli iskolaba.
2020. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%
Dm-be,Rossmanbe,gyigyszertarba lehet kapni viaszos fuldugot....rihadt jo. Nekem sokat segitett. Bar igaz akkor is hallasz majd lehet ezt azt de kevesbe....1500 ft es 6 par van benne. Nekem kb egy honapra eleg... amugy a traumat majd szerintem megbeszelhetned egy sztks pszichologussal...sose árt. Es oda egyedul is elmehetsz. Attol h nem vgy 18.
2020. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!