Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim beleszóltak ismét a...

Szüleim beleszóltak ismét a magánéletembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lány fehér, az anyja szemei anyukám szerint cigány. Rendes lányka, értsük egymást, tisztában vannak, nem cigányok!!! Anyukám elküldte az unokatestvéremnek a profilját, és az unokatestvérem bejelölte a lányt, és a lány nekem ezt ő maga mondta. Sokkban maradtam. Ekkor robbantam ki.


Anyukám azt mondta, hogy mehetek oda lakni, és nem cigány a lány, nem cigányok. Hogy ide nem jövünk! Tudjátok milyen rossz érzés ez? Nem ismerik a lányt, nem ismerik a szüleit, és így beszélnek.


Ha a lány szeretne hozzánk jönni mit mondjak? Hogy a szüleim azt gondolják, hogy cigányok? Tudjátok milyen rossz érzés ez? Ha lenne közös gyerekünk ha besikerül látni sem akarnának a szüleim.



Nagyon rosszul érzem magam. Lelkileg össze vagyok törve.


2020. jan. 8. 21:59
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Letagadna, hogy nem vagyok a fia. Ki érti ezt? Istenem de rosszul vagyok.
2020. jan. 8. 22:00
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Anyád nem akar menyet a házba. Nem akarja, hogy hozzátok asszonyt hozz. Valószínűleg egyáltalán nem akarja, hogy megnősülj. El kell költöznöd otthonról, ha normálisan akarsz élni. És évente egynél többször nem menni anyádhoz.
2020. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Vagy a lányhoz költözök, vagy lánnyal külön költözünk. Ez egy dolog, hogy melegben vagyok, kapok enni, inni, de hogy letagadt hogy olyan lánnyal vagyok? Nagyon rosszul vagyok
2020. jan. 8. 22:13
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
húha
2020. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
2. adj tanácsot kérlek
2020. jan. 8. 22:22
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen gyerek vagy? Ha a lánnyal megbeszélted, és ő tényleg veled akar lakni, otthon mondd el anyádnak, ne kiabálva, hanem nyugodtan, hogy ne féljen, nem megy oda a lány, te fogsz elkötözni, hogy vele élj. De ennek a költözésnek hamar meg kéne történnie, különben csak csúfolnak majd, hogy na, mégsem költözöl...
2020. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
22:22: Van testvérem még. De ez köztünk még friss kapcsolat. A lány barátként tekint rám de Már smároltunk. Lakni még hamar van, csak a szüleit szerettem volna megismerni és ő is az enyéimet. Ezt megmondtam nekik már rég, hogy én otthon nem maradok.
2020. jan. 8. 22:25
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Eltartod magad, van munkád? Ha a szüleidtől függsz, akkor semmit sem tehetsz. Akkor eltartott vagy, sajnos.
2020. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Van munkám. De biztos nem fogom engedni, hogy elrontsák azt, ami már folyamatban van
2020. jan. 8. 22:28
 10/27 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2020. jan. 8. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!