Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, hogyan reagálnátok...

Anyukák, hogyan reagálnátok arra, ha a serdülőkorban lévő fiatok azzal a kéréssel állna elő, hogy hadd próbálja fel valamelyik tangátokat?

Figyelt kérdés
Azért, mert kíváncsi, milyen érzés lehet tangát hordani. Megengednétek neki? Hogyan tekintenétek rá egy ilyen után?
2020. jan. 13. 20:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nincs olyan fiú aki ezzel az anyja elé áll. Inkább vesz magának vagy kilopja a fiókból
2020. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonymousreview60 ***** válasza:
95%
#1:+100
2020. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Adnék neki egy ötezrest, hogy vegyen egyet magának! Miután leüvöltöttem a fejét, hogy az én alsóneműmet akarja felvenni, fúj...,
2020. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen nincs! Miért kérne engedélyt?

Nem állsz 0-24-ben őrségben a bugyis fiókod mellett!

De ezt már az 1-es is leírta!

2020. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Hamarabb lopja ki a szennyesből vagy a fiókból, minthogy ezt személyesen megkérdezné.
2020. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Na de hát más szabású a férfi meg a női tanga, nem ?
2020. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem is tudom, remélem nem ilyen fiam lesz. Nem tudm mit tennék. Valósínűleg megpróbálnám elviccelni. Amúgy meg vegyen magának. Ez milyen gusztustalanság már? Ha csak simán transzszexuális azt mndom oké (bár amúgy nem), de ha ilyen bugyit akar is, miért az anyjáét? Innentől már aberráltág, ha erre élvezkedik.
2020. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Hat igencsak elborzadnek, egyreszt mert miert az enyemet 2. Miert akar tangat hordani? Brrrr
2020. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Női tangát viselni férfiként a "felettébb kényelmetlen" kifejezéssel tudnám leírni. De amíg erre magadtól is rájössz, arra a két percre "vedd kölcsön" ne kérd, ne cikiztesd le még jobban magad.
2020. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%

En tuti adnek neki egyet es mondanam de ne am felprobalja es csak ennyi hanem egy teljes napot legyen abban. Elmondanam sok no nem is birja mert zavaro...bevag, dorzsol. Aranyerrel egyenesen kin...okozhat rosszabb eetben huvelyi fertozest/hugcsobe is feljuto fertozest ha ide oda csuszkal es akakabol a coli baci atjut. De hats sok hule pasi szerint szexi a tanga. Es meselnek neki arrol is, hogy van am ferfi tanga is de az irto vicces amikor egy pasika ugy nez ki mintha no lenne es a fkat tartja egy kis anyag a fenekiben meg egy szalag. Persze bennszulotteknel mas.

De nem aggodnam tul. Csak remelnem kenyelmetlennek talalna. Mert en huszoneveskent amikor egy kalandos ejszakan egy pasi nekivetkozott es meglattam a tangajat (hetero volt!), akkor konnyesre rohogtem magam es szerencsetlen nem igazan ertette. Amugy biztos van no aki erre gerjed en nem.

2020. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!