Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz a nőknek...

Miért olyan nehéz a nőknek elfogadni ha egy férfinek már van mástól gyereke?

Figyelt kérdés
Ahogy látom a legtöbb nő még ha eleinte pozitívan is áll a dologhoz idővel elkezd pikkelni a gyerekre, főleg ha neki még nincs. Valahogy azt látom a férfiak könnyebben elfogadják a gyerekes nőket. Ennek valami biológiai oka lehet?
2020. jan. 14. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Igen, biológiai, mert a közös gyerektől vonja el a férfi erőforrásait. Nem az összes jut a közös gyerekre, mindegy, hogy amennyi jut az bőséges-e esetleg.
2020. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
19%

Mert rengeteg férfit nem igazán érdekel a gyerek nevelés, és totál happy, hogy nem kell a másik családi életébe bele vennie magát.

A nök meg az anyai ösztöneikkel rögtön nevelni akarnak, és ha ez az apának nem tetszik akkor nem képesek megbeszélni a problémáikat...

2020. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
83%
Én össze se jövök olyan pasival, akinek van gyereke. Én magam sem akarok gyereket, nem hogy még másét nevelgessem. Kizárt. Az a gyerek mindig ott lesz a képben, mint egy utánfutója a férfinak, nekem erre pedig nincs se szükségem, se kedvem, se időm.
2020. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
74%

Igaza van az elsőnek. A közösen tervezett, vagy már meglévő gyerektől vonja el a férfi erőforrásait (idő, pénz, energia) és kevesebb idő jut az aktuális párkapcsolatra is.


Ráadásul láthatások alkalmával, vagy amikor éppen az apánál van a gyerek, az többnyire rábízza a jelenlegi feleségre, hogy foglalkozzon vele, vigyázzon rá.


A férfiak azért fogadják el könnyebben a nő gyerekeit, mert úgyis az anya kínlódik többet velük.

2020. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
75%
Mert van egy csomó nő aki képtelen felnőtt módra viselkedni (nő vagyok magam is) a férfiak meg nem elfogadják a gyerekes nőket, hanem az esetek nagyobb részében simán szarnak a gyerekre. És elég szépen hallani olyan esetekről ahol a pasas pokollá tette a nő gyerekének az életét.. Szóval nem, nem csak a nőt lehetnek ellenségesek a más gyerekével. Ne ferdítsünk már.
2020. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
73%

Mert elvonja az erőforrásokat. Időt, pénzt, energiát. A kapcsolat elején sokan azt gondolják nem számít, de amikor megtapasztalják mit is jelent a valóságban megprobálják minimumra szorítani a rá szánt időt, pénzt és energiát.

A világ tele van gyermektelen férfiakkal. Belőlük kell választani

2020. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
76%
Miért olyan nehéz a gyerekes férfiaknak elfogadni hogy hozzájuk gyerekes nők valóak? Nem egy gyermektelen fiatal lányt kell behülyíteni aztán rácsodálkozni hogy nem kiváncsi a kölyködre
2020. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 anonim ***** válasza:
61%

"A világ tele van gyermektelen férfiakkal. Belőlük kell választani" - aha... és szerinted akkor a gyerekes férfiak mit csináljanak? Éljék le egyedül az életüket vagy egyből kössék fel magukat?

Kérdező, ennek a kérdésnek azt a címet is adhattad volna, hogy miért rühellem annyira a túltengő anyai ösztönt, illetve az ezzel bőven megáldott "anyatípusú" nőket. Én minden férfinak csak azt tudom javasolni, hogy az ilyen nőket szigorúan kerüljék, mert mellettük jól semmiképpen nem járhatnak.

2020. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/134 anonim ***** válasza:
82%
8-as a gyerekes férfiak gyerekes nőket keressenek maguk mellé, tudod zsák a foltját, hasonló élethelyzetű a hasonló életheyzetűt.
2020. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, persze, de a másik opció amikor a nőben semmilyen anyai ösztön nincs, na akkor meg főleg nem fogja más gyerekèt pátyolgatni
2020. jan. 14. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!