Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz a nőknek...

Miért olyan nehéz a nőknek elfogadni ha egy férfinek már van mástól gyereke?

Figyelt kérdés
Ahogy látom a legtöbb nő még ha eleinte pozitívan is áll a dologhoz idővel elkezd pikkelni a gyerekre, főleg ha neki még nincs. Valahogy azt látom a férfiak könnyebben elfogadják a gyerekes nőket. Ennek valami biológiai oka lehet?
2020. jan. 14. 15:22
 101/134 A kérdező kommentje:
Jah igazából eredetileg az lett volna a kérdés hogy mi lehet az oka ennek. Nagyrészt amúgy személyes tapasztalat is, alap járaton egyébként imádom a gyerekeket, ismerősök gyerekeit, rokon gyerekeket, ők is imádnak engem, adott esetben amikor gyerekes pasival volt dolgom az ő gyerekeik is imádtam, alapból én is szerettem őket, de mégis furcsa érzéseim voltak mindig, főleg mikor kezdett komolyra fordulni a dolog. És ez főleg azért furcsa, mert volt olyan gyerek akit meg is sirattam egy hosszabb hétvége után mikor hazament, közben meg ott motoszkált folyton az a furcsa ellenérzés
2020. jan. 16. 09:56
 102/134 anonim ***** válasza:
58%
Ja. A "miért nem gyerekes nőnél próbálkoznak" az a téma közben merült fel minimum háromszor...
2020. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/134 A kérdező kommentje:
Nagyjából úgy tudnám leírni mint amikor ül az a bizonyos kisördög a válladon és olyanokat mond a füledbe, hogy: ne szeresd ezt a gyereket, ő is olyan gonosz mint az anyja, úgyis közétek fog állni, miatta sose lesztek egy család meg hasonlók. Na meg mellette azért rossz érzések ide vagy oda mégis csak olyan amikor nálunk van a gyerek mintha egy poloskát cipelnénk magunkkal ugyanis mikor hazamegy részletesen kifaggatják arról is hogy milyen melltartó volt rajtam vagy esetleg össze volt e ragadva a rizs amit főztem
2020. jan. 16. 10:04
 104/134 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező (#101) azt hittem az a kedves celeb hölgy:) ihlette a kérdésedet, aki az elmúlt hónapokban többször lenyilatkozta, hogy "szerencsére a férfiak egy része sokkal könnyebben elfogadja a gyerekes nőket, mint a gyerekes nők a férfiakat":)
2020. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/134 A kérdező kommentje:
Jah nem, erről nem is hallottam :) Ez ki volt?
2020. jan. 16. 10:17
 106/134 anonim ***** válasza:
64%
Luxus Vivike, a szakítása után:)
2020. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/134 A kérdező kommentje:
Jah nem olvastam, viszont ismerősi körömben nagyon sok fiatal pasi simán szó nélkül leáll akár több gyerekes anyukával, sőt pàr hét után már közös szelfieket posztolgat a gyerekkel, mintha ő lenne az apuka. Mondjuk szerintem azért az is hozzátartozik, hogy amíg egy nőnél ha akár minden hétvégén lepasszolja a gyereket a nagymamának egyàltalán nem gond, mondván neki is jár a szórakozás, eközben az apuka ha véletlenül 1 hétvégét is lemondana a láthatások közül rögtön a pokolba száműzné mindenki
2020. jan. 16. 10:49
 108/134 anonim ***** válasza:
73%

64%-os most nem azért de pont "Luxus Vivike" az, akinek jelenleg is van pasija, látszólag nagyon nem csóró "alsó kategóriás", aki elfogadja a gyerekeivel, meg az előző férje is elfogadta az 1. gyerekével egyetemben.

Pont nem szorul lesajnálásra, kiröhögésre a nőcske, legyen róla akármi is a véleményem.

Szeretnél te olyan életszínvonalon élni, mint ő az elváltgyerekes :)

2020. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 anonim ***** válasza:
58%
"Szeretnél te olyan életszínvonalon élni, mint ő " - szeretne a nyári villám, kérlek. Tipikus példa arra a nőre, aki külsőleg persze OK, de egyébként akkor se kéne, ha az egyetlen nő lenne a világon...
2020. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/134 anonim ***** válasza:
60%

Minden férfi ezt mondja, ha egy olyan nőről van szó akit a büdös életben nem tudna megszerezni, mert sem külsőre sem egzisztenciálisan nem ütné meg a mércét.

És de, szeretnél te anyagilag ennyire eleresztve lenni.

Mindenki szeretne, aki mást mond hazudik.

2020. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!