Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz a nőknek...

Miért olyan nehéz a nőknek elfogadni ha egy férfinek már van mástól gyereke?

Figyelt kérdés
Ahogy látom a legtöbb nő még ha eleinte pozitívan is áll a dologhoz idővel elkezd pikkelni a gyerekre, főleg ha neki még nincs. Valahogy azt látom a férfiak könnyebben elfogadják a gyerekes nőket. Ennek valami biológiai oka lehet?
2020. jan. 14. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
30%

"8-as a gyerekes férfiak gyerekes nőket keressenek maguk mellé" - miből gondolod, hogy a gyerekes férfiak minden vágya az, hogy csöbörből vödörbe csöppenjenek, az egyik "én már anyucika vagyok, nekem már a babukám az első" önző nőtől a másik "én már anyucika vagyok, nekem már a babucikám az első" önző nőig?

Amikor én voltam ilyen párkereső helyzetben, a legfőbb szempontom kb az volt, hogy mindegy, csak "anyatípusút" NE. És bizony én is azt a haverokbulifantát akartam bepótolni, amitől az exem megfosztott az egyoldalú gyermekvállalással.

Mi is ezzel a problémád?

2020. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező (#10) és ki mondta, hogy pátyolgatnia kell???

Untig elég, ha elfogadja a létezését szerintem.

2020. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/134 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs ezzel, csak ne lepődj meg amikor a “haverokbulifanta” típusú csaj rá fog unni hogy a hétvégék felét babyszitterkedéssel kell tölteni
2020. jan. 14. 16:40
 14/134 A kérdező kommentje:
Oké, akkor tegyük fel hogy összejön a gyerekes apuka a gyerektelen csajjal, akivel össze is költöznek és a csaj azt mondja hogy oké elfogadom a gyerek létezését, de ide ne hozd. Na ehhez mit szólnátok?
2020. jan. 14. 16:43
 15/134 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező (#13)

Mi lenne? Egyetlen új kapcsolatnál sincs rá garancia, hogy az ásó-kapa-nagyharangig fog tartani, igaz? Szóval akkor az ember keres egy másik partnert - csak úgy, mint általában.

(#14) Kérdés, ez kinek a lakásában zajlik... ha az enyémben, akkor nyilván lapátra teszem, aki ott rendezkedni akar, és lásd előbbi mondat. Ha a lányéba, akkor nyilván nem oda fogom szervezni a gyerekes programokat.

2020. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:
98%

Nincs ezzel semmi gond, ha a helyén tudják kezelni a párkapcsolatot és a gyerekhez fűződő kapcsolatot. Nincs ez másként a házasságban sem. Ahol a megszületett gyerek miatt az férj csak apukaként van jelen a család életében, onnan előbb-utóbb menekül.


Külső kapcsolatnál is megfelelően kell viszonyulni a dolgokhoz. Persze, hogy minden szülőnek a gyerek az első, de más a gyerek iránt érzett szeretet és más a szerelem és a szex, amivel vágyunk egy társ után. Egyiket sem lehet hanyagolni hosszabb távon a másik kárára, mert ahol felborult az egyensúly, ott megy a levesbe a párkapcsolat (általában ez a jellemző).


Nincs az a társ, aki hosszabb távon elviseli, hogy folyton csak másodhegedűs és ezt mindenkinek hangoztatják.

2020. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden nő, nekem pl bejön, ha egy férfi jó apa. Mondjuk van sajátom is és már nem szeretnék közöset.
2020. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 anonim ***** válasza:
98%
Ennek sokszor az az oka, hogy az előző asszony utálja az új nőt, és akkor is utálja, ha az szereti a gyerekét. Sőt, akkor utálja igazán. A nők nagyon szemetek tudnak lenni egymással. Nő vagyok én is, de kevés nőben bízom.
2020. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 anonim ***** válasza:
78%

"Ahol a megszületett gyerek miatt az férj csak apukaként van jelen a család életében, onnan előbb-utóbb menekül.... ....Nincs az a társ, aki hosszabb távon elviseli, hogy folyton csak másodhegedűs és ezt mindenkinek hangoztatják."

+ 100 pont:)

2020. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem többek között az is közrejátszik, hogy a férfiak életkorban lefelé választanak barátnőt, míg a nők felfelé. 6-10 év elég sokat dob egy személy konfliktuskezelési képességein.
2020. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!