Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz a nőknek...

Miért olyan nehéz a nőknek elfogadni ha egy férfinek már van mástól gyereke?

Figyelt kérdés
Ahogy látom a legtöbb nő még ha eleinte pozitívan is áll a dologhoz idővel elkezd pikkelni a gyerekre, főleg ha neki még nincs. Valahogy azt látom a férfiak könnyebben elfogadják a gyerekes nőket. Ennek valami biológiai oka lehet?
2020. jan. 14. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 A kérdező kommentje:
Az a baj szerintem hogy túl sokat eltűrtél eddig is. A párodnak is alkalmazkodni kellene hozzátok az új gyerekkel, de ezek szerint ő nagyrész a fia igényeihez igazodik állandóan és nem érdekli neked ez jó e
2020. jan. 15. 00:10
 32/134 anonim ***** válasza:
55%
Nekem fontos, hogy a párom velem élje meg először a házasságot és a gyerekvállalást is, legyen ugyanolyan élmény mindkettőnknek. Nálam az elvált, gyerekes férfiak tabuk. A mi családunkban sem divat a válás, nekem ez visszataszító.
2020. jan. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 anonim ***** válasza:
91%

31. Tudod a baj az, hogy így is mindenki alkalmazkodik. Ők nagyon szeretik egymást azzal a fiúval aki kb ennyit kap az apjából. A gyerek nyilván nem látja át hogy mi hogy élünk a mindennapokban, milyen ez a feltorlódott háromműszak többàllásban lét, ő gyűjtögeti az apjával megbeszèlni való dolgokat 2-3 hétig, amire van kb 1,5 napja... és ő a maga módján szeretettel, örömmel fogadta a közös gyereket, pedig sokszor egy ekkora a fiź a csecsemő édeshúgával se tud mit kezdeni, őt meg kérni se kell, hogy felvegye, játsszon vele.


Az ő temperamentumuk amúgy ilyen, az apja is dinamikus, hangos ember és a pici lány, akit hónapokig kb csak én neveltem, látom hogy ő is egyszerűen ilyen impulzív, kalandkereső, hangos, jókedvű valaki. Egy ilyen gyereket nehéz fegyelmezni mert folyamatosan terrorizálni kellene ha mindenért szólsz. Én a páromat ebben alapvetően megértem, és ha nem a jó magyar valóságban élnénk, ahol fejenként 2-3 àllásban gűriznek az emberek hogy élhessenek, akkor nem a végkimerültség lenne az alapállapotunk. Gyakorlatilag ha kettesben maradunk bármikor, egyikünk legalább már olyan álmos, hogy ülve elalszik.


Ez nem a gyerekek hibája.

2020. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 anonim ***** válasza:
100%
32. Az én páromtól mondjuk a felesége vált el, nem illettek össze, azóta se haragszanak egymásra, fu kulturált az egész, nekem kb a rokonaim közé sorolódnak a volt feleségéék, drukkolunk egymásnak ha vizsgázik valamelyikünk, küldünk ajándékot a másik gyerekeknek, szóval én nem látok semmi visszataszítót, viszont láttam elvből egybetartott házassáhot és vègigmártírkodott életet, na az visstataszító.
2020. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:
72%
34, nekem akkor se férne bele, mindegy kinek a hibája, nem kezdek/kezdtem ilyen férfiakkal. Hadd döntsem el én,mi fér bele nekem és mi nem.
2020. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelmű. Nekem a visszataszító jelző bántotta csak a szemen.
2020. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 anonim ***** válasza:
42%

Visszataszító?


Ez érdekes.

Akkor inkább élje le valaki rossz kapcsolatban az életét?


Inkább az a szörnyű,hogy sok a hülye.Hamar házasodnak,utána jön a gyerek a tudatlanságból adódóan.

Aztán eltelik 1-2 év és rájönnek,hogy nem kellett volna.Mire lépnek évek telnek el.


A legszörnyűbb verzió,amikor 2.házasságban ugyanezt ismétlik.Van több gyereke,de a 2.partnertől is kell gyerek.Nekem inkább ez felfoghatatlan.

A tudatosság hiánya,a realitás hiánya.


Előttem írták,hogy jobb,ha olyan partnert választanak,akik hasonló cipőben járnak.

2020. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
44%
"Előttem írták,hogy jobb,ha olyan partnert választanak,akik hasonló cipőben járnak." - kinek jobb? Mert az ember ritkán akar pont abba a helyzetbe visszakerülni, amiből végre kiszabadult...
2020. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 anonim ***** válasza:
65%

Ugyanabba a helyzetbe?

Tudtommal nem a gyerekkel van a probléma,hanem a volt élettárssal.


Miért lenne ugyanaz a baj?

Ja,mert,hogy az új embernek is van előélete?

Nem te írtad pontosan,hogy nem vennéd a nyakadba más előéletét?

Pont erre írtam,hogy az a legtisztább,ha olyan párt keres,aki hasonlóan elvált,van gyereke.

És lehetőleg már ne legyen közös gyerekük,mert az csak tovább bonyolítja a helyzetet.


De egy független ember ritkán megy bele ebbe.Max akkor,ha jóval idősebbek és már felnőttek a gyerekek.

2020. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 anonim ***** válasza:
57%
#39, nem, én erről a #11-et írtam.
2020. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!