Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem jó a kapcsolatom a...

Miért nem jó a kapcsolatom a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Sose éreztem úgy igazán, hogy szeretnének, és igazán számíthatnék rájuk. Ha elmondok nekik valamit ami velem történt, akár nem jó dolgot is, egyből leszólnak, hogy velem mindig csak a baj van. Ha vesznek nekem valamit egyből az orrom alá dörgölik, még akkor is ha nem kértem hogy vegyenek nekem valamit. Anyám azt mondta ha nem lennék sokkal könnyebb lenne az élete. Gondolkodtam az elköltözésen, de akkor meg idegenekkel kellene élnem, akikkel rosszabb lenne mint a szüleimmel. Ha betegek akkor rögtön azt mondják, hogy az is én hibám.
2020. jan. 14. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor meg idegenekkel kellene élnem, akikkel rosszabb lenne mint a szüleimmel."

ezt honnan veszed?

2020. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az azért durva, hogy anyukád úgy gondolja, neki jobb lenne ha nem lennél!

Én azonnal költöznék.

2020. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy utána miután ezt mondja kijavítja magát, hogy ő azt nem úgy gondolta. Amúgy tárgyak szintén mindent megkapok.
2020. jan. 14. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lenne rosszabb idegenekkel élned? A lakótársaid nem fognak bíráskodni feletted, nem fognak cseszegetni, nem fognak lehúzni, ez máris több, mint amit a szüleidről elmondhatsz.
2020. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert hülyék.
2020. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!