Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám minden este elveszi a...

.fruzsi kérdése:

Anyukám minden este elveszi a telefonomat. Miért?

Figyelt kérdés

Lassan 17 vagyok, viszont anyukám minden este elveszi a telefonom, holott nem szoktam hajnalokig chatelni. Ébresztőnek használom, illetve megnyugtat, hogy ott van és nem kerül más kezébe. Van rajta kód, de frusztrál, ha fogdossák. Nincs a fél tíz - lámpaoltás dologgal sem.

Ráadásképp ilyenkor le is fekszem aludni. Nem tudom hogy tudnám megértetni vele, hogy zavar. Kinevet, plusz azzal jön, hogy "tuti nyomkodom".

A húgomnál egyébként természeresen bent lehet...



2020. jan. 16. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Alapból az sem valami egészséges hogy 17 évesen ennyire gyerekként vagy kezelve.
2020. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
62%
Mondd meg neki, hogy "Anya, NEM." Nem vagy gyerek, ráadásul a húgodnál is ott lehet. Ha látja hogy ugyanúgy alszol, és nem rosszabb a teljesítményed a suliban sem, hátha rájön hogy nem vagy hülye.
2020. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Vagy nem bízik benned, vagy igazából ő nyomkodja a telefonod éjjel.

Mi ezt nem tudhatjuk. Miért nem tőle kérdezed meg?

2020. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Megoldás: ne add neki oda!

Ha nem állsz a sarkadra mindig így fog veled bánni. Jobb most elkezdeni, mint 30 évesen.

Hajrá!

2020. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Rettegtem, hogy le leszek szólva, de köszönöm a válaszokat!


Egyébként ez onnan indult, hogy eddig volt, mikor elfelejtette. De most...


Egyik éjjel pánikrohamom volt egy álom miatt és egy barátnőm próbált megnyugtatni.


Anya meg így... "FRUZSINA, MOST AZONNAL KÉREM AZT A SZART! ITT NYOMKODOD EGÉSZ ÉJJEL!"

2020. jan. 16. 21:04
 6/19 anonymousreview60 ***** válasza:
92%
#5:Némitsd el, te zseni!
2020. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

biztos azért veszi el, mert így hogy látta akkor, hogy használtad este, azt feltételezi, hogy máskor is megtennéd és csak nem mondod el

nálunk anyukám az öcsém telefonját és laptopját szokta elvenni, mert ő tényleg sokszor képes volt akár 1-2-ig is fenntaradni véletlenül úgy, hogy másnap meg suli

bár ő nyilván fel van háborodva rajta, de tényleg az ő érdeke


mivel nálad nem ez a helyzet, szerintem ülj le anyukáddal mikor nyugodtabb és van egy kis ideje és beszéld meg vele, mondd el az érveidet

elég nagy vagy, legalább adjon esélyt bizonyítani, hogy nincs szükség ilyenekre, mert tudod kezelni és nem fogsz emiatt sokáig fent lenni

azzal, ha este azt mondod, hogy márpedig te nem adod neki oda, szerintem semmire nem mész és csak rosszabb lesz

2020. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

"Egyik éjjel pánikrohamom volt egy álom miatt és egy barátnőm próbált megnyugtatni."

Érdekes család, ahol egy éjjeli pánikroham miatt nem a szülőhöz fordul segítségért valaki...

2020. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk azzal a pánikrohammal el kéne menni orvoshoz

...

2020. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Biztos panikroham? Azt cseten nehez megnyugtatni.


Azert veszi el, hogy tudj pihenni. Karos a kepernyo. Az idegrenszert felportgeti. Aki telefonozas utan probal aludni annak sokkal nehezebb. Az almai is rosszabbak.


Ha teged megnyugtat melletted van a telefonod, akkor erosen fuggo vagy mar. En 17 evesen naplit irtam este vagy konyvet olvastam. Vagy fiukrol abrandoztam es egy plussallatkat olelgettem. A csetrol az a velemenyem, hogy szemelytelen. Baratnoidwt inkabb neha hivd meg ottalvasra es akkor azemwlyeswn csevegjetek egesz ejjel. Persze ne hetkoznap:-).

2020. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!