Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyi volt apámmal való...

Ennyi volt apámmal való kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap apukám autóját véletlen meghúztam. Nem örült hogy el szeretném vinni az autót, és igaza lett, mert végül néhány alkalom után alul-oldalt az autó behorpadt, kis baleset miatt, figyelmetlen voltam. Mondtam neki, hogy kifizetem a javíttatást, megteszek bármit, hogy jóvá tegyem.Most alig szól hozzám, azt mondta nem bízik már bennem, mert csalódott, hogy nem tudja ezután már mi lesz. Mióta új barátnője lett, eléggé megváltozott a viszonyunk, lehet, hogy ez végleg betett neki? Nem tudok vele beszélni, már a költözésen gondolkodom, csak a testvéremet nem akarom magára hagyni. Felelőtlenség volt, tudom. De mit tegyek?

2020. jan. 17. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szülők szeretete nem tárgyakon múlik, és n ahhoz között, h jól viselkedsz vagy sem. Most mérges, de elmúlik majd.
2020. jan. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi volt, akkor az autó ehhez csak ürügy. Te is tudod, apád is tudja.
2020. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Biztos én is mérges lennék egy darabig hasonló esetben, de ha megjavíttatod, akkor igazából felülemelkedhetne a történteken. Nem hiszem, hogy ez lenne az egyedüli ok, amiért nem akar beszélni veled, pedig kellene, ő az idősebb, lehetne ennyi esze, elvégre a gyereke vagy.
2020. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy mérges, még érthető is.

De ha ezen múlik a szeretete, akkor ott már eleve nagy baj van.

2020. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, ha engem baleset érne, akár a legkisebb is, apám autójával, hetekig azt hallanám tőle, h sz*rik az autóra, az a lényeg, h nekem nem lett bajom.


Ha van lehetőséged, költözz el, hagyd ott ezt a mérgező légkört.

2020. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az apám egy hétig nem szólt hozzám, mert a családi autó visszapillantója súrolta a kapubejáró falát (egy ilyen "alagút" van az utca meg az udvar között, és a hlye szomszéd mindig úgy parkol, hogy ne tudjunk normális ívben belefordulni)-kis karcolások lettek a műanyag felületen (ha nem tudod mit kell keresni, nem is látod)

nem tudsz vele mit tenni, rohadt sok hímneműnek addig fontos a gyerek, amíg csinálja, utána már nem érdekes... az autójaik fontosabbak, mert azokkal fel lehet vágni a haverok előtt, a gyerek max. akkor számít ha jogász lesz vagy orvos.

2020. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmentünk a barátommal bulizni és valaki beletolatott a szüleim autójába. Nem is mi voltunk a hibásak, de apám 2 hétig nem szólt hozzám.

Végül bocsánatot kért, és elmondta, annyira dühös volt, hogy félt szólni, nehogy valami olyasmit mondjon, amit megbánt volna.

Azóta ugyanolyan jó a kapcsolatunk.

2020. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most alig szól hozzám, azt mondta nem bízik már bennem, mert csalódott, hogy nem tudja ezután már mi lesz."


Bakker,csak egy autó,nem embert öltél. Apád vagy nem normális,ha ezen problémázik ennyire,vagy valami más baj van inkább. Ha az új barátnője óta lett ilyen,akkor érdemes azt is számításba venni,hogy talán ő kavart be valamit. Tesómat pl azzal zsarolta az új élettársa,hogy mondjon le a fiáról,különben vége.

2020. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezért is nem kell autózni, szennyezni a levegőt. Látod, mennyi baj lehet belőle!
2020. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!