Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a legaljasabb dolgot...

Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! Mi a véleményetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaródott a házasságom amikor közös megegyezéssel vártuk a második gyerekünket.

Úgy 8 hetes lehetett a magzat amikor eldöntöttem hogy a házasságom érdekében elvetetem titokban. Viszont pénz kellett volna hozzá, mert Ausztriában kérdés nélkül megcsinálták volna azonnal. Hirtelen nem volt más segítségem, így elmentem anyámékhoz, hogy kölcsön kérjek. Ők nem hogy nem adtak, hanem mindenképpen rábeszéltek hogy tartsam meg. De azért azt éreztették hogy "így jártál, viseld következményeit"...

Tehát hazamentem, és még aznap kétségbeesésemben felkerestem egy pszichológust, aki késöbb eléggé helyrerázott. (párterápiát alkalmazott stb. Jó irányba terelte a házasságomat)

Megtartottam a babát.

Viszont megtudtam késöbb, hogy amikor elmentem anyámékhoz, másnap azt a pénzt - amiért könyörögtem - odadták az öcsémnek hogy megvegye a második hobbyautóját, ami egyébként nem volt létszükséglet. Nem csináltam balhét, de ez jobban fájt, mint az, hogy nem adták nekem a pénzt.

Most pár évvel később a anyám akivek egyébként nem vagyok jó viszonyban, gondolván - hogy marha unalmas az élet- gondolta jól felhergeli a tesómat! Elmondta neki a "majdnem abortuszt" és hogy biztos ezért haragszom anyámra. Erre az álszent tesom, (aki a neje mellett kúrogatott másokat, és a saját feleségét meg a gyerekét ki akarta dobni) bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük.


Szerintem ez rohadt aljas húzás volt!



#álszentség #gonosz #majdnem abortusz #házzasság krízis
2020. jan. 17. 01:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
83%

Két össze sem hasonlítható esetről van szó.

A szüleidet nyilván nem az tartotta vissza hogy nem lett volna elég pénzük az abortuszra, vagyis az autóra szánt pénznek semmi köze nem volt a te helyzetedhez.

2020. jan. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
77%

A testvérednek semmi köze a te legbensőbb magánügyedhez. Mincs joga haragudni rád.

Válságban volt a házasságod.

A szüleid nem értettek egyet, hogy elvetess egy életet, nem akartak ebben együttműködni veled..

Az meg az ő magánügyük.

Örülj annak, hogy rendeződött a házasságod, megvannak, egészségesek a gyerekeiteket.

Mással ne törődj.

2020. jan. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a legrosszabb a gyerekednek lesz, aki az elejétől kezdve úgy nő fel hogy te őt nem akartad.
2020. jan. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
35%

Te akartad elvetetni a saját gyereked, szerintem neked semmi jogod aljas húzásokról beszélni.


Az meg hogy mire költik a pénzüket, az ő dolguk, ha el akarták volna égetni előtted, megtehették volna.

2020. jan. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
64%

Kétség nem fér hozzá, hogy hülyék, de ha téged szemernyit is foglalkoztat mit gondolnak akkor ne csodálkozz ha van bajod.

Kicsit úgy érzem, magadnak gyártod azzal, hogy nem tudod az ő hülyeségüket elengedni.

2020. jan. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
67%

Higgadj le es esetleg azt a regi pszichologusod keresd meg ujra egy beszelgetes erejeig. Ha utana is nagyon ki vagy akadva, akkor irhatsz az ocsednek egy visszafogott hangvetelu levelet, amiben (a helyedben en ovatosan megemlitenem, hogy amikor te ketsegbeesesedben a szuleidhez fordultal es penzt kertel, ok neked nem adtak, de neki igen masnap egy hobbyautora es te ennek ellenere ezt nem ereztetted vele az elmult idoszakban pedig rosszul esett. Anyadekkal meg nem emiatt vagy nem tul jo viszonyban, hanem egy hosszabb folyamat eredmenyekent. Es hogy te kerted anyadat ez maradjon titok es erre kibeszelte az akkori helyzetedet. A jelen szempontjabol meg mindegy mi VOLT, hiszen te dontottel ugy megtartod a gyermeked es helyrehozzatok a hazassagotok es o legyen kedves foglalkozzon a sajat csaladjaval, ne pedig a tieddel.



En gratulalok, hogy megtartottad a babat, remelem ezt sose fogod banni es mindket gyereked szeretetben no fel. Tudod keveseknek sikerul helyrehozni melypontok utan a hazassagukat. Nektek sikerult.

Abortuszert kar mashova menni idehaza nem "kerdezoskodnek" csak egy kotelezo jogszabalyi tajekoztatas van, ahol akar tetszik akar nem muszaj feltenniuk a kerdeseiket egyszeruen azert, hogy legkozelebb tajekozottabb legyen az adott no a vedekezesi modokrol, hogy tisztaban legyen az abortusz lehetseges egeszsegugyi kovetkezmenyeivel vagy epp azzal, hogy orokbeadasra is van lehetoseg. Aki nyitott vagy bizonytalan az ilyenkor kello szimpatia eseten a vedonovel akinek ezt a tajekoztatast el kell vegeznie a hivatalos "engedely" kiadasahoz egy jo beszelgetes is kialakulhat, ami igaz csak nagyon keves esetben de akar meg is fordithatja (par szazalek) a no donteset. De ha valaki ul ott es meg se mukkan annak is odaadjak a (most talan 39.000ft) os csekket amit be kell fizetni allambacsinak es utana kap a no egy pecsetet meg ha visszamegy es mehet abortuszra, masik lehetoseg fizetni a nogyogyasznak hogy hat ize ugye megerti...sok az ilyen szempontbol "illegalis" abortusz. Talan jobb is hogy ezekrol nem tudtal akkoriban.


Anyadrol ennyi alapjan is van egy velemenyem es jogosan vagy folhaborodva. De ha amugy se jo a viszony akkor inkabb ne fokozd.

Tesodhoz meg az jutott eszembe hogy azt is teheted hogy egyszeruen csak annyit mondasz neki itt van a gyereked koztetek vagy nincs? Ha mondja ra hogy igen akkor mondkd ennyi es tema lezarva ha egkozelebb folhozza beszelgethettek az o szeretoirol is, hogy vajon ok mentek e abortuszra?

2020. jan. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
47%
Nem igazan értem a problémádat....
2020. jan. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Az anyád a legnagyobb szükségedben nem adta meg neked a neked szükséges, általad kívánt segítséget, ami rohadt dolog. Ennek ellenére kimásztál a gödörből, ami szuper.

A tesód vagy azon húzta felmagát, hogy anyád az ő kocsijára költött a neked nyújtandó segítség helyett vagy azon, hogy te még így is boldogabb vagy, mint ő a plusz kocsival. Anyátoknak ennyire már ismernie jellene őt.

Anyátok aljas. Rendbe kellene tenni.

2020. jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen egyetértek veled, hogy nem kellett volna továbbadnia tesódnak ezt.

Viszont az, hogy nem adtak pénzt akkor, azért én nem haragudnek.

Nem a kolcsonnel volt gondjuk, hanem amire kellett volna.

Engedd el és örülj, hogy megoldodott a problémád.

Anyukádnak meg nyugodtan mondd meg, hogy haragszol, amiért elmomdta.

A tesoddal is beszelhetsz, hogy semmi köze hozzá és ne itelkezzen, inkább a saját portaja felett sepregessem

2020. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
32%
Elmondania a tesódnak, na az aljas volt. Hogy nem adott rá pénzt, hogy megszabadulj a leendő unokájától az nem. Tesód hogy haragszik rád az meg ne érdekeljen, hanyagold a kapcsolatot és kész.
2020. jan. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!