Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mindenben egyetértetek a...

Ti mindenben egyetértetek a férjetekkel/feleségetekkel a gyereknevelést illetően?

Figyelt kérdés
Milyen nagyobb horderejű kérdés volt, amiben nem értettetek egyet? Hogyan sikerült végül megoldani?
2020. jan. 20. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem értünk egyet mindenben. Még mindig téma nálunk, hogy itt külföldön kezdje az ovit a fiam, vagy költözzünk vissza haza. Szerintem itt több lehetősége lenne, de a férjem inkább haza szeretne menni.
2020. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem ertünk egyet mindenben, de érvelük, aki jobb erveket hoz fel az nyer.


Listazunk, mellette , ellene :)

2020. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindenben értünk egyet. A fontos dolgokban, alapokban igen. (Pl. sose emelünk kezet a gyerekre, ez alap.)

Kisebb dolgokban van eltérés, ezt négyszemközt beszéljük meg, akikor a gyerek nincs ott. Pl. legutóbb azt, hogy 16 évesen meddig maradhat ki.

Sokat beszélgettünk erről (is), mielőtt gyereket vállaltunk, úgyhogy nagy meglepetés nem volt később sem.

2020. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb horderejű dolgokban egyetértünk. Hétköznapi apróságokban nem, de az nem is baj.
2020. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenben nem értünk egyet. Szerinte én túl engedékeny vagyok nem vagyok következetes stb. Szerintem meg ő semmit sem tud a hisztikezelésről, és nem tudja beleképzelni magát a gyerek helyzetébe. A legtöbb vitánk ebből fakad, és hol ez enged, hol az enged, mert ezt másként nem lehet.
2020. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Igen.
2020. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenben. Ő szórja a pénzt. Én próbálom beosztani. Állandóan haszon állatokat akar venni, persze nekem kell utána ellátnom, mert ő estig dolgozik, én meg itthon vagyok a gyerekkel.
2020. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenben. Nálunk örök téma hogy én engedékenyebb vagyok vagy hogy éppen sok "hülyeséget" megveszek a gyereknek. Ennek oka pedig hogy nekem alig volt valamim gyerekkoromban és nem akarom hogy a gyerekem bármiben hiányt szenvedjen. De bevallom sokszor igaza van a férjemnek.
2020. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Az exemmel ugy volt h nekem mar volt gyerekem igy a kozos gyereket is az en iranyelveim alapjan neveltuk.

Szep is lett volna ha a ket gyereket mashogy neveljuk tuti testverharc alakult volna ki ...

2020. jan. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenben nem,
2020. jan. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!