Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most szerintetek mit csináljak...

Most szerintetek mit csináljak?! (Anyukám)

Figyelt kérdés
Elvileg egész jól megvagyunk meg minden általában. Az most nem lényeg, hogy az öcsémmel szerintem nagyon is kettős a mérce... Egyetemen tanulok újfent, van egy tárgyam ami elég döcögős és most minden áron segíteni akar az én akaratom ellenére, egyet tehetnék, ha visszamennék a koliba, de ott meg most szerintem kb senki nincs még egy hétig és amúgy is alapból nem járok annyit haza a félév közben, mint lehetne. Plusz én szeretem megfigyelni a testi változásaimat (nem kell semmi rosszra gondolni...) annak érdekében, hogy felismerjem, ha valami nem oké. Viszont itt jön a 2. problémám, egy ideig még válaszol, ha ezzel kapcsolatban van kérdésem, utána csak eltűri, majd már idegesíti és hagyjam békén. Viszont akkor kihez kellene fordulnom, ha már ő sem hajlandó ilyeneket meghallgatni esetleg tanácsot adni?! Mert igaz, hogy van egy nagyon jó barátnőm, de azért vannak dolgok, amiket meg vele nem akarok kitárgyalni.

2020. jan. 25. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem világos, mit értesz az alatt, hogy "szeretem megfigyelni a testi változásaimat annak érdekében, hogy felismerjem, ha valami nem oké".

Ha netán a havi ciklusodat érted ez alatt esetleg hüvely belsö vizsgálatával, akkor tökéletesen érthetö, ha anyukád nem akar erröl beszélni, mert ez aránylag új (és szerintem elég értelmetlen) divat.

Vagy a neten nézz utána, ha érdekel a téma, vagy beszélj egy nögyógyásszal erröl.

2020. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem, hogy te mit akarsz...
2020. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a baj?
2020. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet erteni h mit akarsz🤦🏼‍♀️
2020. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd az egyetemet, csak összezavar. Tanulj meg írni és olvasni.
2020. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Én is csatlakozom. Nem értem, mi akar ez lenni.

Szóval itt nem anyukáddal lesz a baj.

2020. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodtam, hogy nem csak én nem értem
2020. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!