Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a lányotok...

Mit szólnátok, ha a lányotok azért hagyná ott az egyetemet, hogy hazajöjjön és összeköltözzön a barátjával?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Csinalja, de legyen felnott akkor is mikor problemakba utkozik.
2020. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha egyetemista akkor azt jelenti, hogy elmúlt 18 éves vagyis a törvény szerint felnőtt ember akinek már nem kell a szülői belegyezés.

Szülőként biztos tombolnék az ostobasága miatt, lehet szóvá is tenném, hogy egy farok sem éri meg, hogy egy jó lehetőséget eldobjon, de ha ő ügy dönt, hogy a barátjával akar élni, összeköltözni, akkor tegye. Tiltani nem tudnám, és nem is akarnám!

De az biztos, hogy ha pár év múlva úgy dönt, hogy mégis kell az az egyetem, akkor mondanám, hogy az anyagi támogatásom kiapadt, neki kell megoldania. Végtelenségig a szülőket sem lehet kihasználni.

2020. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Volt egy olyan partnerem jó rég, aki azt mondta, elvesz, ha feladom a továbbtanulási terveimet, mert neki olyan nő kell, aki áldozatot hoz érte. Nem én lettem az, de ennek a lánynak is valami ilyen farok akadhatott az útjába. Magyarázd el neki, hogy műkörmösként vagy pedikűrösként is lehet boldog egy nő, nem kell befejeznie az egyetemet, ha nem akarja.
2020. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
A "farok", ahogy az előttem levők nevezték, miért nem tud várni a lányra, hogy befejezze a sulit, ha annyira szerelmes? Hétvégén együtt lehetnének meg szünetekben.
2020. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon komolyan elbeszélgetnék vele, hogy mégis milyen az a pasi, aki ilyent kér tőle, vagy ilyenbe belemegy. Nagyon rossz döntést hoz a lányod és a barátja nincs rá jó hatással.


Bár szerintem a kérdező a lány.

2020. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok a lány, és ellenkezőleg van így: a barátom kapott állást a szülővárosomban, jól keres, és az anyám sürget, hogy jöjjek haza egy közelebbi egyetemre, nehogy eltválodjak a barátomtól.
2020. febr. 3. 20:44
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
bírom ebben a kategóriában ezeket a nagyokos válaszokat amiket tinik írnak 😂😂 olvasni is borzalmas
2020. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Hat ez rohadtul nem az a helyzet mint amit a kerdesben leirtal.

Igy is azt mondom hogy maradj, es vegezd el az egyetemet.

Ha a kapcsolat megromlik egy kis tavolsag miatt, jobb most megtudni mint hitellel es 2 gyerekkel a nyakadban...

2020. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Jah. Tele van ez a kategória ostoba anyákkal. A gyereknevelés rovat meg buta tinimamikkal. Lehet, hogy egyikből lesz a másik.
2020. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Ez az okoskodás is: "

Ha egyetemista akkor azt jelenti, hogy elmúlt 18 éves vagyis a törvény szerint felnőtt ember akinek már nem kell a szülői belegyezés." 😂😂

azta micsoda életigazságokkal dobálóztok itt. halálra röhögöm magam

2020. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!