Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit reagálnátok?

Anyukák! Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

15-16 éves lányotok odaadja magát egy olyan fiúnak akivel kicsit több mint 1 éve együtt vannak.


16/l



2020. febr. 4. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Most erre mit mondjunk?

Anyaként én mindig úgy nevelem a gyerekeimet, hogy bármit is tesznek , mielőtt fejmosást vagy komoly veszekedést kezdenék, végig gondolom, hogy amikor én voltam annyi idős mint ők, én mit csináltam, vagy csináltam azt amit ők?

Nos én 16 évesen vesztettem el a szüzeségemet. Ha a lányom 16 évesen fekszene le a barátjával akivel 1 éve együtt van, nem tolnám le, ne szidnám le, de nagyon remélném, hogy előtte kér tőlem segítséget, hogy megkapja a megfelelő védekezési lehetőséget.

De a i válaszunk teljesen irreleváns, hiszen a szüleid döntése a léyneges. Ők mit reagálánának.

2020. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
17%
Nem örülnék neki.
2020. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%

Főleg a megfogalmazás nem tetszik: "odaadja magát" - sok 16 éves még nem érett erre, vagyis nem vágyik és kíván úgy egy férfit.

Én pl 18 évesen vesztettem el, na az is kb "odaadás" volt, magamtól kb arra vágytam volna, hogy kézen fogva sétáljak és kapjak egy-egy csókot.

2020. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Én mint ,,odaadás" arra gondolok amikor két ember szerelemből és kölcsönös vonzalomból szeretkezik. Nem a társadalmi nyomás miatt, vagy a ,,menőség" miatt (bár akinek ez a menő)

Szerintem mindenki máshogy érik meg erre lelkileg.

2020. febr. 4. 21:46
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Most 16/L a kerdezo?

Egyebkent mit? A szex termeszetes, en azt sem ertem miert kell a gyerekek elol titkolni. Persze nem azzal kell foglalkozzanak es a fertozesektol vedekezni kell, de a termeszet része.

23/F

2020. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Ja btw en 16 evesen fekudtem le a baratnommel eloszor, azota is egyutt. Es nem azert mert elso volt neken. O is 16 volt. Orrba szajba nyomtuk, ez ilyen. Manapsag orulok ha nem alszom at a napot egy menet utan. Addig kell nyomni amig lehet 🤣
2020. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
9%

Ismertem olysn lanyokat is akik 12 evesen mar cumiztak, sot durvábbak. 14-15-16 a lany erettsegetol fuggoen jo kor.

1 eve egyutt...csoda hogy kibirta a srac...oruljon hogy nem dobta. Aztan lehet mar regebb ota megy a haccacare, minek ezt felfujni.

2020. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

Valóban mindenki magából indul ki.

Szerintem eletkorilag korai, de a mai fiatalok siettetik a dolgokat, azt hiszik kimaradnak valamiből, versenyeznek, felvagni probalnak.


Minden esetre, ha már megtörtent és bízik bennem annyira a lányom, hogy elmondja, akkor valószínűleg elfogadnám a tényt, szidasnak nem sok értelmét látnám. De a vedekezesrol mindenképp beszélnénk.

2020. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
#5 23 ffi.. Nem éppen Anyuka... 🤗
2020. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8-as

Amint említettem, nem társadalmi nyomás miatt tennénk meg. Nem hinném hogy kimaradnék akármiből is ha mondjuk 3 év múlva történne. Egyszerűen szeretjük egymást a Barátommal, szerelmesek vagyunk nagyon és nem 2 napja vagyunk együtt.

2020. febr. 4. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!