Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnál, ha a 17 éves,...

Mit gondolnál, ha a 17 éves, kollégista lányotoknak minden héten hazaérkezéskor férfi parfüm illata lenne?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Azt, hogy olyan barátja van, aki nem igénytelen.
2020. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%

Semmit

Es evek ota egy ferfi parfumot hasznalok ami nekem illatra bejott.

😂

2020. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Rákérdeznék, hogy miért van férfi parfüm illata, de nem csinálnék belőle ügyet.
2020. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolnám, hogy ez így nem illik össze. Van valami, amiről nem tudok. Ezért rákérdeznék, érdeklődő hangnemben. Kíváncsi vagyok mi történik vele, szeretnék a lányom életének része lenni, segíteni neki, ha szüksége van rá.
2020. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos hogy van pasija...

Tini koromban én jobban kijöttem a fiukkal mint a lányokkal,és több fiu "barim" volt mint lány.

És nem,egy sem dugott meg! Tényleg csak barátok voltak. Rajtam folyton érzett a férfi parfümnek az illata és elég volt ha csak az egyik ott állt mellettem vagy épp csak megölelt már egész nap érzett rajtam.

Nos, vagy a lányodnak is vannak fiu cimborái vagy valóban van pasija. Inkább kérdezz rá hogy mi a helyzet fiu fronton.

2020. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Nekem van egy nálam jóval idősebb férfi ismerősöm, aki elég erős illatszert használ. Amikor összefutunk, és megpuszil, utána szoktunk azon nevetni a családdal, hogy még órák múlva is István-szagom van. Úgyhogy lehet akár teljesen ártatlan dolog is, de ha téged érdekel, akkor kedvesen, nem számonkérően kérdezd meg a lányodtól.
2020. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Szexel kanokkal. 17 éves gyakori.
2020. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Semmit.17 éves biztos van valakije.Ha sikerül elérnem majd vele olyan kapcsolatot amilyet akarok akkor elfogja mondani mizu.
2020. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Furcsa lenne -már maga a tény, hogy 21 évesen lenne egy 17 éves lányom, de nem tartanám problémának, legalább elfoglalja magát.
2020. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Nekem 16 évesen már volt barátom, 4 évig voltunk együtt, jó emlékként gondolok vissza azokra az évekre. Sajnos édesanyámnak nem mertem elmondani elsőre, de aztán meg tudta, így volt közöttünk egy kis vita, de később elfogadta. Nem egy szigorú anyuka, de ilyen téren, mindig távolság tartó volt, nem akart a fiúkról beszélni velem, abba meg aztán bele sem mert gondolni, hogy véletlen egy olyat válasszak magamnak, aki nem szimpatikus. Azóta már túl ment ezen a 6 évvel fiatalabb húgommal is, aki sokkal előbb kezdett fiúzni és jelenleg is évek óta egy olyannal van, aki nagyon rosszul bánik vele. Így utólag az édesanyánk is belátta, hogy talán inkább nála gondolta túl dolgokat, ok nélkül.


Szerintem ne idegeskedj, természetesen kérdezz rá visszafogottan, ha nem mondja el, akkor is ki fog derülni előbb-utóbb (ez esetben sajnos mást nem tudsz tenni), ha pedig elmondja, akkor légy jó fej, mondd, hogy szívesen fogadnád vendégként és ha tényleg egy fiú van a dologban, akkor jogod van hozzá, hogy tudd, hogy kicsoda.

Véleményt csak akkor alkoss, ha már személyesen is ismered, nem tudom mennyire nyitott a lányod, de lehetséges, hogy ezek után, ha látja, hogy te mennyire izgatott vagy, majd ő is kitárulkozik és többet fog mesélni róla.


23/L

2020. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!