Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnék beszélni apuval?...

Hogy tudnék beszélni apuval? Hogy próbàljam meg ezt tisztázni vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy anyukám most 4 hónapja külföldön van mert a nővérével segít, mindegy is. Szóval most én és a húgom apuval élünk. Apukám azt próbálja nekünk beadni hogy ő mekkora erkölcsös és rendes tini volt, és mi is legyünk ilyenek! (Persze a nagyszüleinktől tudjuk hogy ez koránt sem így volt.) Szóval tegnap délelőtt írtam egy kedves, hosszú üzenetet apunak hogy mi lesz hétvégén, amiben azt is leírtam hogy valószínű hogy itt alszik a barátnőm az nap vagyis ugye péntek este. Erre az egészre annyit válaszolt hogy OK. Nos tegnap este 5 körül apukám arra ért haza hogy a barátnőmmel összebújva fekszünk a kanapén, és a barátnőm valamit egy lapon mutogatva magyaráz nekem. Na apa kiakadt hogy mit képzelünk hogy itt a kanapén képesek voltunk ilyen erkölcstelen dolgokat tenni, mikor az egész család használja és itt szokott pihenni. Próbáltuk neki megmagyarázni hogy nem szexeltünk és mind a ketten rendesen fel vagyunk öltözve. De ő kiabált tovább és mondta hogy soha többet nem akarja ez a k*rvát itt látni (igen ezt a barátnőmre mondta) majd én kiharcoltam hogy reggelig megtűrje a házban a barátnőmet. Majd azzal jött hogy gondoljak bele hogy mi lett volna ha a húgom ér haza előbb , a húgom 15 és mivel neki is van barátja (csak erről apa szeret nem tudomást venni mert már a srácot is elzavarta innen hasonlóan dúrva dolog miatt) ezért fel tudta volna fogni hogy összebújva a kanapén beszélgetünk. A húgom és magam miatt is szeretnék apuval beszélni! És amúgy milyen jogon k*rvázza le a barátnőmet? Én 17 vagyok, akik itt vannak és van kamasz gyerekük: ti is ennyire kiakadtatok volna?

2020. febr. 8. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Túll reagálta az egészet,vannak az embernek rossz napjai amikor semmi sem akar össze jönni stb. De akkor sem volt jó ez a viselkedés tehát várj még egy kicsit higgadjon le és probálj meg beszélni vele hogy kérjen bocsánatot töled de legföképpen a barátnöd-töl.
2020. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez nem egyszi eset volt, folyton ezt csinálja, velem és a húgomnak is
2020. febr. 8. 08:50
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
74%
Édesapád egy álszent phasz! Neked és a húgodnak lekell nyugodni. Ezután beszéljétek meg (te és húgod) anyukátokkal telefonon a dolgot együtt. Ezután anyukátok beszéljen vele! Ha ez nem jár sikerrel, mert anyukátok sem elfogadó vagy apáok nem hallgatott rá, akkor te és a húgod üljetek le vele beszélgetni higgadtan. Ha a higgadt érveket nem érti meg, akkor érdemes tükröt tartani neki, hogy ő milyen kamasz volt, és ha ezt folytatja, akkor lehet, hogy neki engedelmeskedtek majd, de biztosan elhidegültök valamennyire (eléggé).
2020. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

közlöd apáddal gondol amit akar,de akkor te és a húgod a gólyával jött?:D azért álszent, mert ő tuti pont az ellentettje volt annak mint amit prédikál(mint amikor féltékeny a megcsaló fél).

Közöld vele, hogy a barátnőd nem k..rva és így nem beszélhet róla, ahogy édesanyátokat sem k..rvázhatná le más...

2020. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kellett volna a nappaliban a kanapán összebújva képeket nézegetni, ha állítólag folyton ezt csinálja apukád, akkor már máskor is szólhatott nektek emiatt. Nem elég, hogy megengedte, hogy ott aludjon a barátnőd??? Illendőbben is viselkedhettetek volna, mert tényleg bármikor benyithatott volna bárki, a húgod pl. Én kicsit szégyellném mások előtt, hogy így összebújjak a csajommal.
2020. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!