Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a fiatok összevissza tetováltatná a nyakát, fejét?

Figyelt kérdés
A nyakára szavakat és szárnyakat varratna. Az arcára keresztet meg amit épp kitalálna.

2020. febr. 10. 10:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
kiskorú?
2020. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Felnőtt!
2020. febr. 10. 10:20
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha a fiam felnőtt ember, azt csinál magával, amit akar. A tied is. Vedd már tudomásul! Az ő élete. Eddig kellett volna törődni vele, és most nem lenne érzelmileg zizi.
2020. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Felnőtt voltam, mikor el kezdtem tetováltatni, saját fizetésből senkinek semmi köze hozzá. A maradék helyre is meg fogok csinaltatni
2020. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

42 éves nő vagyok, nem gyári munkás, lakásom, új autóm, jól fizető munkám van mérnökként

És van tetoválásom. 34 évesen csináltattam. Hamarosan ki lesz egészítve, a vállamon van, emellett az egész bal karomon, lapockámon, oldalamon, combom felső részén lesz ill a vége a nyakamon, a bal fülem alatt.


Senkinek, semmi köze hozzá, mit csinálok a testemmel.

2020. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Azért az arcára? a többi rész elrejthető denem hiszem hogy állásinterjú egy óriási kereszt az arcán jó pont lenne.
2020. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Nincs problámám a tetoválásokkal, nekem is van sok. Ezért is tudom tapasztalatból, hogy sok munkahelyen nem díjazzák. Főleg ha vidéken él az ember...

Azt mondanám neki hogy hajrá, de ha nem veszik fel dolgozni sehova akkor magára vessen. Nem fogom eltartani.

2020. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Mert 34 meg 42 évesen aztán rettenetesen öreg, tényleg. Nem tudtok már mit kitalalni amivel belekothettek. Szeretnétek ti olyan "öreg" nőt mint ő.
2020. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Ja, a 42 éves nő meg a fonnyadt teste... haha:) Látok húszéveseket akkora hátsóval, hogy az én 43 éves fenekemből 3 kitelne belőle...


Amúgy: az én fiam még 12 csak, de marhára nem örülnék, ha a nyakára és az arcára akarna tetováltatni. Sem iskolába, sem munkahelyre, de szerintem utcára sem való: egyszerűen alpári.

2020. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező! Nekem nincs tetkóm. Szerintem nem is lesz. A fiamnak van. Szerintem lesz is még neki. Az ő dolga. Attól még szeretjük.
2020. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!