Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák akik nem keresitek a...

Apukák akik nem keresitek a gyereketeket, mi vezetett nálatok ehhez a döntéshez?

Figyelt kérdés
Őszintén itt ismeretlenül, név nélkül kíváncsi lennék a másik oldalra is
2020. febr. 13. 08:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

én nem is akartam

az exem azt hazudta, hogy szedi a tablettát, pedig nem is

2020. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
+1 az elsőnek
2020. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem akartad de azért beleélveztél.
2020. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Én nem apuka vagyok, de nekem a volt férjem megmondta, hogy az új feleség csak azzal a feltétellel hajlandó vele lenni, hogy a gyerek törölve legyen az életéből.

Ennyi volt a történet.

2020. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanaz a sztori mint az első válaszolónál.
2020. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Én a gyerek vagyok, velem 10 évesen közölte az "apa", hogy neki már az új feleség a család, nem mi testvéremmel.
2020. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Én is a gyerek voltam a történetben. Úgy gondolta, hogy mint apa neki nincs feladata, azon kívül, hogy konkrétan gyereket csinál. Majd az anyuka megoldja a többit. Ugyanezt csinálta a következő házasságában is, majd onnan is lelépett. Féltestvéremmel mi tök jóban lettünk, anyukáink is jóban vannak, apu egyikünkre sem volt kíváncsi, éli a saját életét. Egyébként másokkal se igazán tartja a kapcsolatot, pl. testvéreivel.
2020. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk az volt, hogy az akkor 13 éves lányom utálta az új feleségemet. (Nem miatta váltunk el, már külön éltünk az anyjával, aki lelépett egy másik férfival). Ezután jöttünk mi össze a mostani nejemmel. Minden második hétvégén vágni lehetett a levegőt, a lefojtott gyűlölködés ment nálunk a két nő (feleségem és nagylányom) között. Rossz volt a feleségemnek is, mert kedves, jófej nő, alapvetően jószívű, segítőkész, de a lányom kihozta belőle a legrosszabbat. Biztos, hogy rossz volt a lányomnak is persze. Aztán egyszer valamin megsértődött (akkor már 15 éves volt), és nem jött többet. Én pedig nem forszíroztam, hogy jöjjön. (Azóta béke van a kettőnk otthonában a nejemmel.) Ennek már 15 éve.

Hát ennyi volt.

2020. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Értelmes, felnőtt viselkedésre és gondolkodásra vall, hogy haragszom a nőre, lesz.rom a gyereket...
2020. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

#9


És az mennyire vall "értelmes, felnőtt viselkedésre és gondolkodásra", hogy azt hazudva, hogy gyógyszert szedek, felcs*náltatom magamat, majd utána csodálkozom, hogy az apuka, akinek 0 beleszólása volt abba, hogy legyen-e gyereke vagy ne, felénk se néz?


Természetesen a gyerek semmiről sem tehet. De az anyja legalább annyira kiszúrt vele, mint az apja, sőt...

2020. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!