Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek elváltak a szülei...

Akiknek elváltak a szülei hogy viszonyulnak a továbbiakban a gyerekükhöz?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem 5 ėves koromban elváltak a szüleim ėn ėdesanyámnál maradtam.

Apám újranősült.

Volt egy pár ėves szünet is emiatt a kapcsolatunkban ,nem igazán kerestük egymás társaságát ėvekig.


Mikor nagykorú lettem felvettem újra vele a kapcsolatot ,de már nem ápolunk szoros kapcsolatot.

Lėnyegėben a szomszėd bácsival jobban ės bizalmasabba tudok beszėlgetni egy kávė melkett ,mint a saját apámmal.


Akkor tudatosult bennem ,hogy mennyire közönbös ,mikor ėdesanyámėk ės nagyszüleim elhunytak.


Akkor jöttem rá semmiben nem számíthatok rá az ėletben ,mėg az esküvőmre sem hajlandó eljönni. Apósomat sem hajlandó megismerkedni. Nem veszi a fáradságot hogy megmozduljon esetleg eljönni hozzánk vendėgsėgbe.

Ės nem is ėrti mi a problėmám ,ha ezt szóváteszem.

Nállatok is így van ez?



2020. febr. 13. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében te is leírtad hogy alig ismeritek egymást, szinte semmilyen szinten nem vagytok bizalmas viszonyban, kvázi egy idegen vagy számára, sajnos ezt el kell fogadni. Igazából azon kellene elgondolkoznod hogy valóban ez az ember hiányzik neked az életedből vagy csak szimplán egy apafigurát szeretnél? Lehet jobban jársz ha éled az életed, ő is a sajátjàt, mert lehet ha sokat lovagolsz ezen csak még nagyobbakat fogsz csalódni
2020. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha érzelmileg messzebb van tőled mint Makó Jeruzsálemtől, akkor mégis mit akarsz tőle ezek után? El kell fogadnod, hogy ez már ilyen marad. Vannak az életedben olyanok, akik helyette is szeretnek téged. Én is elvált szülők, közömbös apa gyerek vagyok, sok csalódás és bőgés után megtanultam beletörődni. Sajnos nem kötelező szeretnie attól még, hogy a gyereke vagy :(
2020. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!