Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy valaki a gyerekeivel megélt pillanatairól készít youtube csatornát?

Figyelt kérdés

Remélem nem sértek szabályt, ha linkelek, de csak példaként szeretném bemutatni, mire gondolok.


Több ilyen youtube csatorna van, de


[link]


Igazából ő ihlette meg a kérdést. A csatornájára feltölt videókat a gyerekeiről és felrakja; a cikis pillanatokat is megosztja (mint pl a gyereke bepisil), meg a megható pillanatokat (pl testvérek összetartása egy agyműtét után).


Én úgy látom, a nagyobb gyerekek még élvezik is a helyzetet, van, amikor ők filmeznek.


Ebből kiindulva jutott eszembe, hogy szerintetek milyen, ha valaki a családjáról készít egy csatornát és mindent megörökít?


Van hátránya?


A gyereknek hasznos vagy inkább terhes egy ilyen csatorna?


Ti készítenétek ilyen csatornát? Miért?



2020. febr. 13. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Minden szakértő szerint káros a gyereknek.


Én is haragudnék anyukámra, ha annó felpakolta volna youtubera, amikor sugárban lefostam őt babakoromban.

A másik szelete a dolognak meg hogy így a pedofil képeket gyűjtőknek kedvez az ember. És ezt lehet tagadni meg jajj nem gondoltam bele ebbe, de ez az igazság. Én szóltam már egy rokonnak, hogy szedje le a 4 éves kislányáról a képet, mert bugyiban pózol. Ez teljesen elfogadhatatlan, az első gondolatom a pedofilok voltak. Szörnyű, hogy az anyja nem gondol bele, hogy valahol valaki ezeket a képeket gyűjti és pedofil honlapokra teszi fel.

2020. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Adtam zöld kezet. A pedofilokba bele se gondoltam - igazad van.
2020. febr. 13. 21:37
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez már a betegesen eltorzult exhibicionizmus. Sok ilyen van sajnos. Van olyan aki csak azért vállalt még egy gyereket hogy legyen miről vlogolni. Az ilyenektől azonnal elvenném a gyereket.
2020. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem szörnyű. A gyerek még kicsi, beleszólása se lehet, hogy mit osztanak meg róla. Etikátlan.
2020. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Mint tudjuk, igen sok agybeteg nő él közöttünk.

Ez is egy ilyen.

2020. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
leszarom
2020. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Adtam zöld kezet mindenkinek.
2020. febr. 13. 21:49
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Vagyis szándékosan a gyerek számára megalázó dolgokat is mutogat? Ássa el magát a kedves szülő. Ami a netre felkerül, az ott is marad. Ezek szerint lesza.rja hogy minek teszik ki a gyerekét ezzel.
2020. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha már itt tartunk, szerintem a celebeknél is undorító a "gyerekkel reklámozás". Olyan, mint ha kihasználna egy ártatlan, kialakulatlan kis embert. Egy gyerek nem ezért van. Éljek anyám szavaival: "Nem bazári majom.".
2020. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Sok igazat írtak az előttem szólók, én még azt tenném hozzá, hogy ilyenkor a szülők pénzt is keresnek ezzel, ha elegen feliratkoznak, vagy ilyesmi, nem tudom, ez hogy működik. De ezt a pénzt akkor tulajdonképpen ki keresi? Ha nem lenne gyereke, akkor megkeresné ezt a pénzt? Szerintem nem. És hát kétlem, hogy ezt a pénzt a gyereknek gyűjtögetnék meg félreraknák, és azt is, hogy kizárólag rá költenék. Tehát nyerészkednek a saját gyerekükön. Lehet, hogy ez nem törvényellenes, de én nem tudnám megtenni, erkölcsileg kifogásolhatónak tartom.
2020. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!