Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg apukamtol...

Hogyan kérdezzem meg apukamtol hogy a baratom itt aludhat e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, van egy baratom fel éve. Kb 2 hónapja megkerdeztem apától hogy itt aludhat e, azt mondta nem. Anyukam már nem el sajnos mielott valaki megkérdezné. Apa eleg szigoru de már a baratom előtt is ciki hogy minden velem egykorú egyutt aludhat csak velem ilyen szigoru. Holnap Valentin nap, a baratom kérdezte hogy van e kedvem nala aludni. Apától meg szeretnem kérdezni, de már egyszerűen annyira felek. Inkabb az lenne jó hogyha nalunk aludnank azt talan hamarabb megengedné. Hogyan beszéljem meg vele? Van olyan itt rajtam kívül akivel szinten szigoruak?
2020. febr. 13. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
velem is volt ilyen, nem mertem anyumtól megkérdezni 18 voltam, igazából azt sem tudta hogy van barátom. vele az ilyeneket nem lehet megbeszélni nincs jó kapcsolatunk. én azt mondtam neki egy barátnőmnél alszom. nem akarlak a hazugságra bíztatni de ha nincs más lehetőség sajna csak ez marad :D
2020. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

- Itt alhat Béla?

- Nem.

- Már nem vagyok szűz, ha emiatt aggódnál.



Egyébként kérdezz rá, miért nem engedi.

2020. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

- Itt alhat Béla?


- Nem.


- Hát akkor megint az erdőbe kell mennünk köh-köh ... piknikezni.

2020. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Hát, az en anyukam is szigoru volt, nekem 23 evesen lett eloszor pasim - es ma mar sajat magam msem hiszem el hogy ennyire hagytam magam alarendelni a szuleimnek ennyi idosen, bar meg eltartottak, en tanultam - naszoval 23 evesen a parom szabalyosan engedelyt kert anyukamtol, hogy elvihessen szilveszteri buliba 3 napra a hegyekbe egy barati tarsasaggal.


Lehet apukad is kevesbe ellenkezne, ha a baratod ele allna, es o kerne meg. Mondjuk holnap beallithatna suli utan hozzatok /nem tudom, ismerik e mar egymast szemelyesen/, es elmondhatná udvariasan, jo benyomast keltve apukadnak, hogy szeretne teged elvinni vacsorazni, es szeretne, ha utana meg egyutt lehetnetek, holnap ebedig hazahoz biztonsagban.


Egeszen mas benyomast kelt, ha o mondja el, es biztositja apukadat rola, hogy vigyazni fog rad, es a hajad szala sem gorbul, mint ha te kerdezed meg apukadat. Eleve plusz pont, hogy volt batorsaga eleallni.

2020. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Barátom szülei is elég szigorúak voltak ilyen téren, en először úgy aludhattam ott, hogy a nappaliban aludtam külön, de szerintem erre csak 1x volt szükség, utána már barátommal egy ágyban aludtunk

Akkor kb 5-6 hónapja lehettünk együtt (17-18 évesek voltunk)

Mondjuk a poén, hogy még nyáron barátom eljött az én családommal nyaralni és ott nyilván egy ágyban aludtunk és utána volt ez a kanapén sztori 😂😂😂



Apukád egyébként kedveli a barátodat?

2020. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Én se engedném, nem akarnék abban a tudatban lefeküdni a másik szobában, hogy a lányomat éppen jól megtöcskölik

🤣

2020. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

A szülők úgy csinálnak, mintha ők nem lettek volna fiatalok.

Vannak, akik visszahúzódók lesznek, ha korlátozzák a természetes folyamatokat.

2020. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Apukád nyilván tudja, hogy nem alvásról van szó. Szóval, vagy őszintébben megbeszéled vele a dolgokat, vagy mondj le erről. Egyébként, én anya vagyok, és soha nem engedtem meg, hogy akkor, mikor én is otthon vagyok, ott "aludjon" a lányom barátja. Az ellen nem volt kifogásom, hogy a lakásunkban legyenek együtt, nyilván ez kulturáltabb, mint a bokor alatt, de elvártam egy olyan szervezést,hogy ne kelljen otthon lennem.
2020. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem aludhat nálatok, akkor nem, gondolom, apukádé a ház. De higy 18 évesen megtiltsa neked, hogy másnál aludj... Állj végre a sarkadra.
2020. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

“Aludni”

😂

2020. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!