Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg apukamtol...

Hogyan kérdezzem meg apukamtol hogy a baratom itt aludhat e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, van egy baratom fel éve. Kb 2 hónapja megkerdeztem apától hogy itt aludhat e, azt mondta nem. Anyukam már nem el sajnos mielott valaki megkérdezné. Apa eleg szigoru de már a baratom előtt is ciki hogy minden velem egykorú egyutt aludhat csak velem ilyen szigoru. Holnap Valentin nap, a baratom kérdezte hogy van e kedvem nala aludni. Apától meg szeretnem kérdezni, de már egyszerűen annyira felek. Inkabb az lenne jó hogyha nalunk aludnank azt talan hamarabb megengedné. Hogyan beszéljem meg vele? Van olyan itt rajtam kívül akivel szinten szigoruak?
2020. febr. 13. 21:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom , akik a 7-es válaszra nullát adtak, azok mind szülők.

Csak jelezném , hogy a Magyar jog szerint 18 évesen választójoga és büntető jogi felelőssége van mindenkinek.

Gyereknek tartod még a 18 éves lányodat ?

Én is féltettem a sajátomat , de annyira hülye azért nem vagyok, hogy ne tudjam, ha otthon tiltod, hogy összejöjjön a barátjával, akkor elmennek máshová. Úgy is megtalálja mindenki a helyet és időt, amikor együtt lehetnek.

Ha benned , mint szülőben nem találja meg a partnert, aki képes a pici agyával felfogni, hogy felnőtt a gyerek és működnek a hormonok, akkor elveszíted a bizalmát. A gyerek ki fog zárni az életéből. Semmit nem fogsz megtudni a magánéletéről. És a magán élet alatt nem az ágyat értem.

Én úgy oldottam meg, hogy ideje korán leültünk és megbeszéltünk minden kényes dolgot, apaként a lánnyal. Tőlem még teljesen intim dolgokról is kért tanácsot, véleményt. Az anya lány közti beszélgetés meg csak tiltásokra korlátozódott.

Annak idején engem is tiltottak jó ideig mindentől. Meg is lett az eredménye, mert semmilyen információt nem osztottam meg velük az életemről. Utána meg állandóan azzal nyaggattak, hogy ők miért nem tudnak semmit rólam. Aztán egyszer, mikor a szüleim úgy már 60 évesek voltak, akkor elmondtam, hogy a fenemód nagy féltéseikkel elcseszték a nevelésemet. Nem tanítottak önállóságra, ezt iszonyú veszekedések árán kellett kiharcolnom.

Úgyhogy kedves szülők, vigyázzatok, mert visszanyalhat egyszer a fagyi és akkor félre áll majd a szátok.

2020. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg elég hiányos, így marad a jog. Jogilag az ő háza, tilthat valakit onnan, vagy beengedhet.

De neked ezt így kéne intézni.: "apu, ma este a barátomnál alszom."

Kész.

2020. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
Akárhogy is, én apukaként nem tudnék abban a tudatban elaludni hogy a szomszéd szobában éppen jól alápajszerolnak a lányomnak, megmélytorkozzák és telefröcskölik.
2020. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
Szóval ne hozza haza a meredező farkú kanját, intézzék ezt máshol.
2020. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

13-as, nagyon közönséges és alpári vagy.

Amúgy amikor te fiatal srác korodban "alápajszeroltál" más lányának, az nem számított, ugye?

2020. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Az nem számított mert az én szándékaim tiszták és őszinték voltak 😉😉😉
2020. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#13-as

De hülye vagy vazze...

:D


Ne aggódj ilyenen. Majd kapsz egy kis altatót a sörödbe és átalszod az egészet. reggel csak annyit veszel észre, hogy a lányod kergeti a pillangókat.

2020. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#13-as

Ha a lány elmegy máshová és ott összefröcskölik, majd hazajön, akkor nyomsz neki egy puszit ?

Lehet, hogy nem tudott megmosakodni az erdőben.

:D

2020. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Csak van annyi esze hogy nem g@cis arccal jön haza a városon át 😂

De tőlem aztán összefröcskölhetik csak ne úgy hogy ez 3 méterre tőlem, a tudtommal történik a lakásomban 😉

2020. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy alakult végül is a Valentin -nap? Sikerült megbeszéni apukáddal?
2020. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!