Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csaladommal kikoltoztunk...

Erdei98 kérdése:

Csaladommal kikoltoztunk kulfoldre mar lassan 2 eve es ezelott 9 honappal egy olyan kapcsolatba masztam bele amibe nem kellett volna. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
. A lany szinten abban az orszagban elt ahol enis ezelott viszont az orszag masik felen, es ezek miatt teljesen eltero szokasaink vannak pl etelek a bulizas, barati tarsasag. Na mindegy nem is ez a lenyeg, hanem az hogy a baratnomnek van egy 11 honapos gyermeke az utobbi kapcsolatabol. Es persze veluk lakok már, vagyis a csaladjaval, , anyosomnal’’ aki egy vénasszony vén szokasokkal es gondolkodassal ami kicsit zavaro ugye szamomra egy 21 eves ferfinak. Nagyon nehez a gyereket nevelni. Nagyon rosz nagyon sokszor idegesit. Ugye hazajovok a melobol es egybol a kezembe nyomjak hogy vigyazzak ra mikor a legnyugosebb meg ilyenek. Szoval nem mindig van idegem az ilyenekhez. A kislany edesanyja most lesz csak 18 es 16 evesen mar terhes volt. Ahogy eltelt ez a 9 honap kb mindent megtudtam rola az ezelotti kapcsolatairol a az exeirol es hat 16 eves koraig volt egy par valaki es engem ez nagyon zavar. Viszont az a helyzet hogy szerelmes vagyok a lanyba es nemtudom mit csinaljak. A szivem azt mondja maradjak az agyam pedig hogy menjek ne maradjak mert csak magamnak ártok mert meg tul fiatal vagyok az ilyenekhez. Nagyon hosszu tortenetet le tudnék irni nektek errol a toxikus kapcsolatrol de egyenlore csak ennyi. Nektek mi a velemenyetek? Jo lenne ha valakinek ismeros lenne az en helyzetem es tudna segiteni egy jo tanaccsal.

2020. febr. 13. 23:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
tudod, hol vagy te férfi...
2020. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Szép esti mese volt, köszi, jóéjt!
2020. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
93%
Ha ez tényleg igaz, akkor te saját magad legnagyobb ellensége vagy. Ebbe jól belenyúltál.
2020. febr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
Kemény szankciókat hoznék be ebbe az országba.14 éven felüliek ki se mehetnének az utcára este 8 után,az felettiek csak kísérettel,alkoholt nem lehetne kapni,drogterjesztésért és fogyasztásért halálbüntetés.Na mindegy,köszönöm ezt a habisztit.
2020. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%

Itthoni hasonlot ismerek.

A ferj hol el hol visszajott mas csajok utan hajtott hogy o még fiatal es elni akar...de bocs akkor miert csinaltal gyereketegy 16 evesnek?

Amugy gondolj bele. Elmesz a masik lannyal es kozben otthhyod a gyereked es fizeted a gyerektartast majd. Es ha a masik lany is terhes lesz. 1-2 ev mulva...aztan majd ott is farasztani fog a caladi elet...akkor mesz tovabb? Meg ami ilyenkor tilosban olyan vonzo es kalalndos annak is elmulik a varazsanehany egyutt toltott honap alatt. Es folyamatosan feltekenykedni fog, mert tud i fogja hogy még gyerek mellol is kikacaintasz...


Mindenekelott a jelenlegi paroddal kellene még egy probat tenned, hogy jobb legyen a kapcsolatotok.

Ha tudtok az anyjatol koltozzetek kulon. Ha nem tudtok, akkor mondd meg a parodnak melyek azok a venasszonyos szokasai amik valoban negativan befolyasoljak a te eletedet es vlmi kompromisszumot kossetek. Nyilvan anyuka se akarja, hogy te otthgayd a lanyat es az unokajat es kepes lesz valtoztatni.

A hazaersz es a kezesbe nyomjakra. Erre van egy nagyon jo megoldas csak nyisd ki hozza a szad. Beszelj a paroddal es mondd el neki, hogy mire pont hazaersz rettenetesen faradt es nyugos vagy es szukseges lenne egy oracskara vagy legalabb felre, hogy mgadhoz terj. Pl egyel es lezuhanyozz. Utana boldogan atveszes a gyereket. Nem tudom milyen munkarendbe vagy mikorra ersz haza dw ajanld be hohy mindig te furdeted vagy te vallalod az altatast. Vagy ha nem tul keson mesz haza, akkor mondd amikor hazaersz oltoztessek fol es kimesz vele setalni, babkocaizni. Akkor az neked is jo egy kis friss levego es a babkoxaiban ulve meg a gyereket lekoti amit lat az utcan. Parod meg szinten fellelegezhet kicsit. Tudod nekem felnottkent is nagyon faraszto egesz nap csak a gyerekkel lenni egy 18 eves meg aztan vegkepp igy erezheti. Egy naoot vallalj be te egyedul a gyerwkedewl es utana megerted miert nyujtja at estenkent ahogy belwpsz az ajton.


De a kersz egy bo felorat enidonek es azt valmivel viszonzod, akkor neked is jobb lesz.


A tortenet vege akirol irtam egyebkent az lett, hogy a srac visszament a gyerekeihez es szerencsejere a parja annyira ragaszkodott hozza, hogy majd egy ev szenvedesutan vegul is ujra nagyon boldogok elvezik a csaladi eletet es nem kacsingat mas nok fele.

2020. febr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, valamit eltévesztettél, a kérdező nem a gyerek apja. Az előző pasitól szülte a fiatal anya.
2020. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkozz az eszeddel, és hagyd ott őket.
2020. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj!!!!!!!
2020. febr. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

1. Probléma az anyóssal. 2. Más bulizási szokások. (Bár ezt nem értem, miért mondod, amikor az első nevelt, majd az esetleges közös gyerek(ek?) után néha tudtok elmenni szórakozni, bulizni már aligha). 3. Nincs énidőd.

Azt mondod: szerelem. Téged a hormonok odavonzottak. Semmi más közös összetartóerőt nem említettél. Nagyon valószínű, hogy bele fogsz fáradni és lelépsz, ami még mindig jobb, mintha gyereket csinálnál és lelépnél. Aki 16 évesen terhes lett és megtartotta, az nagyon nem tervez előre. Egy ilyen kisgyerek agyonveri a tanulást. Vagy mindig csak az anyós vigyázott rá. Tényleg, mert akkor alighanem csak kiszámíthatóságra törekvés az, amit te öregasszonyosnak gondolsz.

2020. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem lehet megbeszélni velük, menekülj, mielőtt megtűz egy nemi betegséggel vagy egy gyerekkel
2020. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!