Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csaladommal kikoltoztunk...

Erdei98 kérdése:

Csaladommal kikoltoztunk kulfoldre mar lassan 2 eve es ezelott 9 honappal egy olyan kapcsolatba masztam bele amibe nem kellett volna. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
. A lany szinten abban az orszagban elt ahol enis ezelott viszont az orszag masik felen, es ezek miatt teljesen eltero szokasaink vannak pl etelek a bulizas, barati tarsasag. Na mindegy nem is ez a lenyeg, hanem az hogy a baratnomnek van egy 11 honapos gyermeke az utobbi kapcsolatabol. Es persze veluk lakok már, vagyis a csaladjaval, , anyosomnal’’ aki egy vénasszony vén szokasokkal es gondolkodassal ami kicsit zavaro ugye szamomra egy 21 eves ferfinak. Nagyon nehez a gyereket nevelni. Nagyon rosz nagyon sokszor idegesit. Ugye hazajovok a melobol es egybol a kezembe nyomjak hogy vigyazzak ra mikor a legnyugosebb meg ilyenek. Szoval nem mindig van idegem az ilyenekhez. A kislany edesanyja most lesz csak 18 es 16 evesen mar terhes volt. Ahogy eltelt ez a 9 honap kb mindent megtudtam rola az ezelotti kapcsolatairol a az exeirol es hat 16 eves koraig volt egy par valaki es engem ez nagyon zavar. Viszont az a helyzet hogy szerelmes vagyok a lanyba es nemtudom mit csinaljak. A szivem azt mondja maradjak az agyam pedig hogy menjek ne maradjak mert csak magamnak ártok mert meg tul fiatal vagyok az ilyenekhez. Nagyon hosszu tortenetet le tudnék irni nektek errol a toxikus kapcsolatrol de egyenlore csak ennyi. Nektek mi a velemenyetek? Jo lenne ha valakinek ismeros lenne az en helyzetem es tudna segiteni egy jo tanaccsal.

2020. febr. 13. 23:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%
Szünj meg létezni kérlek
2020. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy vagy te szerelmes. Visz a farkad, ennyi.

21 évesen olyan élethelyzetbe kerültél, ami pokol. Úgy élsz, mint egy kiégett középkorú proli.

Hagyd ott a véglényt a fenébe, mielőtt felcsináltatja magát veled is, és kezdj a 21 évedhez méltó életet.

Ne egy ilyen kiélt már 16 évesen fąszkörhintás nyomorékkal meg a kölykével - akihez semmi - közöd cseszd már el az életed!

Családod mit szól ehhez?

2020. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
Szép kamu. De ha nem az : Arra jó a "vénasszony" (akinek ugye tizennyolc éves lánya van) Hogy a nyakán élősködj? Mi a tosznak költöznek össze taknyosok-a más nyakára?
2020. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
14%

gyere haza fiatal

- és kezd el normális életet élni

2020. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
25%
* kezdj el
2020. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem kamu (amit gyanítok), akkor menekülj, de azonnal!


Nem 21, de 31-41 évesen se szabad egy ilyen zűrös családi viszonyba külsősként belekerülni!

Vedd elő a józan eszedet!

2020. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%

Ezt írod:


"16 eves koraig volt egy par valaki es engem ez nagyon zavar."


Volt pár valaki és még lesz is pár valaki. Jó naky "K" lehet ez a csaj.


Mielőbbi szakítást javasolnék.

2020. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Húzz a fenébe ameddig nem késő.
2020. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Szóval összeszedted a kiélt 16 éves f”asz hiányos tinilányt a kölykével. Mert a f”arkad irányít -.- Ez ettől már nem lesz jobb xd
2020. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

A te családod, akikkel együtt költöztél külföldre, mit szól ehhez a kapcsolathoz?

"olyan kapcsolatba másztam bele, amibe nem kellett volna", ezt írod, kérdező.

Te magad is tudod a választ, de ha megerősítésre vársz, én is mondom: menekülj!!!

2020. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!