Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kétségbeesett gyerek segítsége...

Kétségbeesett gyerek segítséget kér. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
A szüleim között mindig voltak kisebb viták és ezt könnyen meg is oldották, de mostanában egyre feszültebbb a helyzet. Általában kis haszontalan dolgokon kezdenek veszekedni és mindig az van hogy apa kiabál és anya hallgat. Aztán apa külön alszik és még néhány napig borzasztóan rossz a hangulat. Gondoltam arra, mivel a nagyim házát eladjuk és a vevővel problémák vannak így ez miatt lehet az, hogy kis semmiségeken kezdenek el problémázni. Eddig tűrtem de mostmár kezdem nagyon rosszul érezni és már válással is fenyegetőztek. Tanácstalan vagyok és szomorú

2020. febr. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Semmit sem tudsz csinálni, felnőtt emberek, ez az ő életük és kapcsolatuk.
2020. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, amiket külső tényezők is befolyásolnak. Most éppen egy ilyen van.
2020. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Megtudod őket kérdezni, hogy miért veszekednek na most vagy elmondják vagy nem.

Mondd meg nekik őszintén hogyan érzel.

Általában az emberek veszekednek ( te is fogsz majd a pároddal) fenyegetőznek dolgokkal.

Mondd el, hogy szeretnéd tudni mi a baj esetleg tudsz-e segíteni( vélhetően nem tudsz majd). De nem szeretnéd ha veszekednének és válás lenne a dologból, mert téged ez így is megvisel.


Ha mégis a nagyid háza akkor ott nem csak a vevővel de inkább a pénz miatt. Ha ebből nem vesznek másikat akkor gondolok arra, hogy apudnak/ anyudnak van testvére akikkel osztotni kell a pénzen.

2020. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!