Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő ilyet...

Normális ha egy szülő ilyet mond a gyerekének?

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget amit nem kellett volna,ez miatt nagyon összevesztem az apámmal. Ordibált velem meg minden. Erre mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá mert amiért ordibált velem). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. És most jön a legrosszabb. Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. Aztán elment. Ez már két napja volt de még mindig nagyon fáj. Egész napot átsírtam. Miért mondta ezt? Ez azt jelenti hog nem szeret? Egyeltalán mondhat ilyet? Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan de sztem igen. Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna. Mit csináljak hogy ne utáljon?
2020. febr. 15. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
78%

Elsősorban kérj bocsánatot azért amiért kiakadt. Másodszor azért h azt mondtad utálod mert nem volt komoly ez a te részedről is ugyanúgy jogos.

Az amit neked vágott igen csúnya dolog.

De ezt nektek kell megbeszélni.

Letudod írni mit tettél?

2020. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
92%
Nem gyűlöl, csak mérges volt ahogy te is. Ő csak visszavagott. Anno nekem is mondott apám hasonlót de én voltam a mindene. Nem is fordult elő csak egyszer. Nyilván apámnak is fájt utólag. Majd kibekultok. Remélem bocsátot kér tőled is.
2020. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:
#1Igazából csak elvettem a pénztárcájaból egy tízezrest de vissza akartam fizetni csak előbb észrevette mint hogy szólhattam volna.
2020. febr. 15. 20:56
 4/104 anonim ***** válasza:
93%

"mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá...). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. ... Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. ... Egyeltalán mondhat ilyet?"

Te mondhatsz olyat, hogy gyűlölöd?...


"Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan"

Lehet, hogy tényleg nem, lehet, hogy ő is csak azért mondta, mert haragudott rád. Ha tőle elvárod, hogy legyen veled megértő, te is legyél az vele.


"Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna."

Te már bocsánatot kértél azért, hogy azt mondtad, gyűlölöd?

2020. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
90%
És azért, hogy engedély nélkül elvetted (=elloptad!!!) a pénzét?
2020. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
94%
És az normális hogy a gyerek lopkod, és ha jogosan kiakadnak rá, akkor nekiáll hisztizni hogy ő gyűlöli az apját? Persze hogy így reagált apád. Megloptad, nagyon durván a lelkébe tapostál. Ne játszd már az áldozatot mert visszakaptad egy részét annak amit csináltál.
2020. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó!

Nem ez a balhé indítója. Azért vesztek össze, mert ellopott tőle 10 ezret.

Miért nem kértél tőle? Biztos adott volna. Hogy bízhatna meg benned ezek után? Ez neki legalább egy napi fizetése jó esetben 8 órát dolgozik érte te meg csak úgy elveszed?

Neked kellene bocsánatot kérned. Mellesleg ki tudja miket teszel még sutyiba.

Anyám tőlem anno a diákmelós pénzemet lopkodta, dugdosnom kellett a pénzem. Piara költötte.

2020. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
97%
"Igazából csak elvettem a pénztárcájaból egy tízezrest " Csak?? Meglátszik hogy sosem dolgoztál... Mi az hogy "csak"?
2020. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 A kérdező kommentje:
Nem loptam el mert szólni akartam hogy elvettem és majd később visszafizetem.
2020. febr. 15. 21:05
 10/104 anonim ***** válasza:
91%
A hirtelen odamondott "gyűlöllek" (ebben az esetben) egy hirtelen jövő indulatkifejezés, de az, hogy nem is akartak megtartani, és megbánta, hogy megtartottak, nem egy hirtelen jövő dolog, ez állandó a részéről/részükről... Ez az érzés évek vagy évtizedek óta meglévő érzés lehet... borzasztó. Viszont elolvasva, hogy mit tettél (a lopás), az is borzasztó. Lehet, hogy sok mindent tettél már, mire eljutott apád addig a bizonyos mondatig. Lehet, hogy megbeszélitek, lehet, hogy rendeződik, de talán sok idő kell ahhoz, hogy a tüskék eltűnhessenek. Nem normális az, hogy ilyeneket mondtok egymásnak.
2020. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!