Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viszonyulnál ahhoz, ha...

Hogy viszonyulnál ahhoz, ha tudnád, hogy egyik szülőd csalja a másikat rendszeresen, aki meg tűri?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tűri, tehát tud róla, az ő dolguk.
2020. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ilyet megtudni a szüleidről, de az a helyzet, hogy az ő kapcsolatukba ebből a szempontból nincs beleszólásod és nem is tudsz mit tenni.
2020. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ő dolguk és nem akarok tudni róla semmit. Pontosan tudom miről beszélek, mert nálunk ez van, apám félrelép, anyám meg úgy tesz, mintha nem tudna róla. Apa egyébként kedves anyával és romantikus, szóval szerintem köztük ez valami íratlan megállapodás. Vagy lehet anyám is félrelép.


Mindegy is, nem izgat, ő dolguk...

2020. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. A szüleim magánélete nem tartozik ram.
2020. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha tűri, akkor tud róla, és ők döntöttek úgy, hogy így is együtt maradnak.

Biztosan meg van rá az okuk. Az élet sokkal bonyolultabb ezekben a kérdésekben, mint gondolnád.

2020. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, hogy mindennek van valamilyen oka.
2020. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akár olyan is lehet a háttérben, hogy v.milyen egészségügyi probléma (pl. gyógyszer, alulműködő pajzsmirigy) csökkent libidót okoz, így kompenzálják.
2020. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én szülőként (apaként) tettem ugyanezt amikor a házasságunk odáig jutott hogy a feleségemmel nem szerettük egymást. De !! Volt (van) két csodaszép gyerekünk. A válást ők , pontosabban nálunk a nagyobbik gyermekem szenvedte meg a legjobban. Én a helyedben megkérdezném a szülőmet aki csalja a másikat hogy szeret-e téged? Ha azt mondja hogy igen akkor kérném hogy ne tegye és törekedjen a házasságuk rendezésére. A kapcsolat egy idő után el tud fáradni. Ezen kell közösen változtatni de ahhoz két fél kell és mind kettőnek akarnia kell. Másképpen nem megy.Én azok után amit tettem rohadtul szégyenlem magam 8 év után. Ugyanakkor hogy odáig fajultak a dolgok ahová jutottak ahhoz is két ember kellett. Sok sikert! Őszintén kívánom neked hogy a szüleid maradjanak együtt!
2020. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!