Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek hogy leszbikus vagyok és van barátnőm?

Figyelt kérdés
Félek a szüleim rekciójától. Mindketten 18 évesek vagyunk és szeretném majd bemutatni mert komolyan gondoljuk egymással.

2020. febr. 16. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban kérdezz rá mit gondolnak erről.

De te ismered őket.

Utóbb úgyis elkell mondanod. Remélem megértik. Én szurkolok.

2020. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen bejelentést 2 esetben javaslok

1) hiperszuper perfekt szülők esetén, akikről biztos vagy, hogy feltétel nélkül szeretnek és 100%ig bízol bennük

2) ha önállóan el tudod magad tartani


Mivel a kérdést feltetted, ezért az 1) opció nem játszik

2020. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Első sorban én is azt javaslom, hogy derítsd ki, hogy állnak a szüleid a témához. Mondjuk mesélj el nekik egy történetet egy kitalált barátnődről, aki leszbi és elmondta a szüleinek, akik nem reagáltak túl jól. A te szüleid reakciójából a sztorira le tudod mérni, hogy ők hogy reagálnának.

Ha nagyon negatív a reakciójuk, akkor nem ajánlom, hogy elmondd nekik addig, amíg nem tudsz önálló életet kezdeni, és elköltözni otthonról.

Ha pozitív vagy semleges a reakció, akkor dönthetsz úgy, hogy elmondod nekik az igazságot.

2020. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Minek nekik elmondani? Ez a te problémád, be terheld őket ezzel.
2020. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Felderítés.
2020. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást és együtt szeretnénk leélni az életünket. Igazából elég régóta ismerjük egymást szóval a szüleim tudnak erről a lányról csak arról nem hogy kicsit jobban összemelegedtünk mint "kellett volna". Igazából apukám ilyen maradi gondolkodású hogy csak férfi nő kapcsolat létezhet viszont én vagyok a szeme fénye és szerintem ő megértené. Anya meg lehet gyanítja is mert párszor aludt már nálam a szerelmem csak éppen nem kapott rajta minket. Én vállalom a következményeket még ha kiraknának is a házból akkor is inkább elmennék dolgozni hogy a barátnőmnek mindene meglegyen. Én érzem hogy ő életem szerelme és mindent megteszek a kettőnk kapcsolatáért ha elfogadják ha nem.
2020. febr. 16. 22:20
 7/9 anonim válasza:
100%
Akkor mondd el, ha érzel elég erőt hozzá magadban. Amit leírtál, az alapján biztos, hogy nem fognak elküldeni otthonról, ez miatt ne félj. Ha szeretitek egymást, vállald fel bátran. :)
2020. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Túl nagy szavak ezek egy 18 évestől :)
2020. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem szeretkezzetek, szexeljetek minél többet és jókat minden pillanatban bárhol bármivel és majd idővel kialakul ha a szülők is érzik hogy szereted a barátnődet és fontosak vagytok egymásnak. 😘
2020. febr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!