Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelt lányom a saját...

A nevelt lányom a saját tulajdonu házamba van bejelentve. Nagykorú lett fél éve. Nem akarom hogy továbbra is itt lakhasson. Ha kizárom és ő rendőrt hív mi történik velem? Bevisznek megbirságolnak?

Figyelt kérdés
Nem kérek lelki fröccsöt. Majd ha azon átmentek egy ilyen gyerek miatt amin én akkor "belémrughattok."
2020. febr. 17. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
84%
Ki is kell kelentened
2020. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
76%
*jelentened
2020. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy tudom hogy a tulajdonos bármikor kijelentheti az oda lakóhely szerint bejelentett nem tulajdonos emberkéket. Szóval bemész hivatalba (kormányablak vagy mi a tököm) kijelented a nevelt lányodat, azután pedig akár ki is rakhatod a cuccait az ajtó elé és pápát inthetsz neki. Innentől hiába hív rendőrt, se bejelentve nincs oda, se köze nincs a házhoz.


(A haszonélvezős részt direkt nem írom le, gondolom a lánynak nincs haszonélvezeti joga a házon, szimplán csak lakóhely szerint volt bejelentve oda).

2020. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy leirtad úgy nem lehetséges de ha kijelented akkor minden további nélkül.
2020. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 A kérdező kommentje:
Azt mondta vki hogy csak úgy nem jelenthetem ki. Tanuk kellenek vagy vmi ilyesmi. Joga van ott lakni ahol a lakcime van. Én eztnem értem. Szóval menjek az okmányirodába?
2020. febr. 17. 17:23
 6/134 Micimacko67 ***** válasza:
82%
A lány anyja/apja, a te párod mit szól ehhez?
2020. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
81%

Tanunak ott lehet a párod, anyad, szomszéd munkatárs...


Mi az ami miatt kiakarod őt tenni?

2020. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű a mi szrorink. Az apja külföldön dolgozik. Telefonon közölte alánya18-ik szülinapján hogy nem kiván hazatérni. Itt maradt a lány velem. Sosem volt jo a kapcsolatunk sajnos. Kikészültem és azota pokol az életem. A lány eddig se volt piskóta de most...tönkretesz lelkileg. Próbáltam vele normálisan megbeszélni a kialakult helyzetet de kudarcba fulladt. Azt is kijelentette ő nem megy innen sehova mert joga van itt lakni. Ha kizárom rendőrt fog rám hivni.
2020. febr. 17. 17:31
 9/134 anonim ***** válasza:
85%

Apám alkoholista mocsok ember,állandóan költözködött nőkhöz ( házhoz semmi köze)

Tavaly meguntam anyám hozott az okmányirodából kijelentő papírt, itthon megírtuk, egyik tanú én voltam másik meg mamám.

Nem kell megindokolni.

De mégis mit tett?

2020. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 A kérdező kommentje:
Meglopott pl.
2020. febr. 17. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!