Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hány éves korotokig emlékez...

Ti hány éves korotokig emlékeztek vissza, létezhet hogy 2 és fél éves koromból van emlékem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezhetne?
2020. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet, nekem is van, és konkrét. Unokatesómat amikor születése után hazahozták a kórházból a szülei, pont ott voltunk a Mamánál mi is (ők ott laktak). És pont 2,5 év van köztünk, szóval tuti, hogy emlékszem, ahogy leteszik a mózeskosarat az ágyra, és mondják nekem, hogy ő az Annika:)
2020. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van kettő régi egy kb 2 éves koromból, egy pedig kb 3,5 éves koromból 42 vagyok..... az utóbbi fura mert egy fekete-fehér kép miatt emlékszem és színesben làtom magam kívülről és a kép nem is ott készült... a 2 éves meg egy olyan városból van, ahol sokat nem laktunk, emlékszem hogy babakocsiban vagyok és tél van, és 35 évvel később felismertem az utcát



Szóval létezik

A vicc az, hogy a következő emlék 12 éves koromból van időrendben

2020. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, kb. két - két és fél éves kortól szoktak lenni emlékek.
2020. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
3 éves voltam hogy elváltak a szüleim és elköltöztünk a szülővárosomból. A lakásra tisztán emlékszem, le tudnám rajzolni még a bútorokat is. Aztán a sors úgy hozta, hogy áthelyeztek dolgozni pár hónapra a szülővárosomba. 30 voltam akkor. Egy séta alkalmával valami nagyon ismerősnek tűnt. A bolt volt az ahol vásárolni szoktunk. Aztán elindultam és megtaláltam a házunkat, a lépcsőházat, az ablakunkat, a játszóteret, mindent. Különös időutazás volt. Amúgy a kérdés jó, mert állítólag 5-6 éves kortól vannak emlékeink... Ja és emlékszem amikor 4 éves koromban szerelmes levelet írtam egy néhány házzal odébb lakó Juditnak, nyomtatott nagy betűkkel. (még csak az ment, abból is egyik 2 másik 4 cm magas volt.) Anyám még őrzi. Nekem még az is megvan, AHOGY írtam. Elszöktem és személyesen dobtam be a postaládájukba, persze szülei találták meg és így került vissza a "feladóhoz".
2020. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem is van emlékem, akkor költöztünk, a kertszomszéd kislány átjött, ott ácsorgott. Később sokáig volt barátnőm.
2020. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

2 év 4 hónapos voltam, amikor a húgom született. Tisztán emlékszem rá, amikor bementünk a kórházba és először láttam és arra is, hogy anyukám valamiért bevitte a kórházba és ott eltörte a kedvenc bögrémet.


4 éves voltam, amikor költöztünk, de rengeteg emlékem van a régi helyről, a lakás, a bútorok. Egy karácsony is megmaradt onnan, a környék, még a játszótérről is emlékszem 1-2 gyerekre.

2020. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Word trade center azaz 9/11-re emlékszem, 3 éves voltam.
2020. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem babakoromból is van emlékem.
2020. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezhet. Nekem még korábbról is van. Amit leírok, az két éves korom előtti. Volt egy szőrmés téli kezeslábasom. Most vagyok 50 éves. Anyuval nemrég nézegettük a fényképeket, amik természetesen fekete-fehérek. Ülök a képen az ölében. Pontosan emlékszem rá, és arra is, hogy milyen színű volt. Mondtam is anyunak, hogy emlékszem erre a kezeslábasra, rózsaszínű volt. Nézett jó nagyot.:)

De tudnék 2-3 éves korom körüli dolgokról rengeteget mesélni.

2020. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!