Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engedik a...

A szüleim nem engedik a kontaklencsét. Miért ilyen kegyetlenek velem?

Figyelt kérdés
Egész általánosban a szemüveges gusztustalan fejemért szívattak éjjel nappal. Egyszerűen undorítóan csúnya vagyok szemüvegbe. Anélkül sokkal szebbnek látom magam és ad egy kis önbizalmat is. Most is új gimibe fogok menni, itt is ezzel szivatnak. Nem tudok egy természetes sminket sem feldobni, mert az egész arcomat eltakarja ez az undorítóság. Egyszerűen már lelkileg nem bírom ezt a rengeteg csúfolást. Hogy vegyem rá anyumat?
2020. febr. 17. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
97%

Szemüvegkeretből is lehet szépet választani.

Ezzel együtt is, én engedtem volna a kontaktlencsét, pláne, ha csúfolnak a szemüveg miatt.

2020. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
97%
Milyen szemüveged van, hogy még gimiben is csúfolnak érte?
2020. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
#1 Rengeteg fajta keretem volt, mindegyikbwn pokoli csúnya vagyok:/
2020. febr. 17. 21:49
 4/73 A kérdező kommentje:
#2 Amik ma divatosak
2020. febr. 17. 21:49
 5/73 Andizsuzsi ***** válasza:
77%
Most fogsz új gimibe menni, de már csúfolnak? Nem túltad kicsit túl ezt a kérdést?
2020. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
94%
Nem valószínű, hogy mindegyik fazon rosszul áll, csak te utálod. Kérdezz meg objektív kívülállókat. Mért nem engedik?
2020. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
#5 Most is gimibe járok.. Itt csúfolnak
2020. febr. 17. 21:57
 8/73 anonim ***** válasza:
86%
Olyan válassz ami jól áll neked és ne olyat ami ma divatos. Nekem is +10 évbe telt mire rájöttem, hogy nekem mi áll jól. Addig én is a divatos szemüvegeket hordtam. Ha nem akar venni neked lencsét akkor beszéljétek meg, hogy vegyen új szemüveget, lehetőleg egy olyan üzletben ahol segítenek az arcodhoz megfelelőt választani és nagy a választék.
2020. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
#6 Mert gondolom nem akarják, hogy egyszer a lányuk olyan szép lehessen, mint a többiek. Nem. Csúfoljanak egész életemben. 4 éves korom óta ezzel szívok :/ Állandóan szekálnak, én is utálom így magam
2020. febr. 17. 21:59
 10/73 anonim ***** válasza:
92%

Te magadat látod csúnyának, mert nincs önbizalmad. Itt van a problémák gyökere, nem a szemüvegben.

Olyan nincs, hogy minden szemüvegkeretben csúnya vagy.

2020. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!