Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hagyja el egy apa a lányát?

Miért hagyja el egy apa a lányát?

Figyelt kérdés

Hogy lehet olyan, hogy egy bizonyos együttélés után egy “apa” egyik napról a másikra elhagyja a párját és a még baba gyermekét, amikor addig kb. “minden rendben volt”, együtt, egy családként. Aztán elmegy, felszívódik, nem keresi a saját lányát, nem érdekli abszolút, hogy mi van vele, hol/kivel él, stb...

(Az anya szerint pedig a gyerek hasonlít az apára, ezért az a viszony sem felhőtlen)

Mit lehetne csinálni, hogy apám akarjon engem legalább egy kicsit is?

17/L



2020. febr. 18. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Megértelek, hogy az apai szeretet után vágysz, de ezt magadban kell lerendezned, hogy ezt sosem fogod megkapni sajnos. Velem együtt élt az apám, de folyamatosan megalázott engem és a húgomat, mindig úgy éreztük, hogy csak koloncok vagyunk a nyakán. Ma is folyamatosan csak kritizál minket, és sokkal jobbnak hiszi magát nálunk, pedig közel sem az. Nagyon nehéz elviselnem. Lehet jobb lett volna, ha lelépett volna tőlünk is, mint az első feleségétől. Úgyhogy hidd el, ha nem szeret az apád, teljesen mindegy, hogy veled él vagy sem. Ezt magunkban kell lecsendesítenünk, hogy ne hiányozzon a kimaradt apai törődés és szeretet.
2020. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem a Te hibád, hanem apád jellemhibája. Idővel alakulhat ez, de NE önmagad vádold. Tényleg szívből sajnálom.


F, 42

2020. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Sajnálom, ez tuti, hogy nem a te hibád. Nem vagy felelős ezért.



Szomszédom egy este elment. Soha nem jött vissza. Később tudtam meg, hogy kiderült, hogy a lányának a felesége szeretője az apja.

2020. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Ferfikent nem akkora buli egy gyerek, ez az igazsag.


Lehet nem is akart teged. Lehet kiszeretett anyadbol, szamtalan oka lehet. Neked persze most sz*r, de nem a te hibad, nem a te dontesed, meg csak nem is a te dontesed kovetkezmenye. Sajnos nem tudsz mit csinalni, es ez a tehetetlenseg kinoz.

2020. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én nevelt lányom apja is ugyanígy tett. Nem sajnálom, már az én lányom. :)
2020. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem volt minden rendben a szüleid között, ha elment. Keresd fel az apádat, ha szeretnél válaszokat, lehetőleg az édesanyáddal egyeztetve, mert lehet rossz néven venné. A végeredmény pedig lehet így is csalódást okozna, mert ő ilyen, és jobban jártál, hogy nem ismered.
2020. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Simán.
2020. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom ,engem is elhagyott apám

22/F

2020. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!

Sehogy sem fogod elérni!

És legyen benned annyi büszkeség, hogy nem kaparsz olyasvalaki után, aki tojik rád.

Pontosan tudom, miről beszélsz, mert kb. 4 éves koromig engem is "szeretett" az apám, a válás után pedig le se szart, sőt...

Gyönyörű kislány voltam, nagyon okos, talpraesett, bárki boldog lehetett volna, hogy ilyen gyereke van. Hát ő nem volt...

Ne égesd le magad azzal, hogy egy tetű szeretete után koslatsz. Amúgy is felesleges! Anyukádat szeresd!!!

2020. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem hajlandó felelősséget vállalni, mert fontosabba farka után menni mint a családjával törődni, mert semmi a gyereke a szemében...nyilván sok ok van még. Inkább az a kérdés, minek akarsz egy olyan embert, aki egész életben szart rád, eldobott mint a szemetet?
2020. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!