Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet hogy az apám nem is az...

Lehet hogy az apám nem is az apám volt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy kezdjem el. Édesapám meghalt 8 éve betegségben. Azóta van egy nevelőapám, ők anyuval egészen kiskorúak óta ismerik egymást. És most egyre gyakrabban veszekednek. Egyik nap éjjel felebredtem rá és hallottam miket vágnak egymás fejéhez. A nevelőapám mondataiból kihallatszott hogy az '' Xyt is megcsaltad''(itt az elhunyt édesapám nevét mondta) meg egyszer ne volt rúgva nevelőapám, és én pont kérdeztem anyut hogy kinek a szemét örököltem, mert sem anyaet, és apának se ilyen volt. Aztán neveloapum elkezdte motyogni hogy kérdezd meg anyádtól vagy apádtol. (nem pontosan így, nem emlékszem már, de félreérthető volt) erre anyu kiabált vele hogy hagyjál már a hülyesegeiddel. Ezek már kicsit régebben történtek és akkor még túl kicsi voltam hogy felfogjam mirol is van szó, de azóta sokat gondolkodtam ezen.. Anyát egyszer kérdeztem annyit mondott hogy Jaj, dehogy is ne hidd el ennek egy szavát se.'' de a részeg ember igazat mond nem? Meg hát már nem egy ilyen mondat volt..

Mit csinálnatok a helyemben?



2020. febr. 18. 21:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kiskoruk*
2020. febr. 18. 21:32
 2/19 sanyinak ***** válasza:
97%
Az a lényeg, hogy te ki vagy és mivé fejlődsz. Olyan apát felesleges keresni, akinek semmi köze hozzád, a felnőtté válásodhoz.
2020. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ha esetleg tényleg ez van, érdekelne sok minden.. Hogy anya miért hazudott éveken át, hogy az az ember tud e egyáltalán rólam..
2020. febr. 18. 21:44
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerinrem ezek nem utalnak arra, de arra mindenképpen ,higy ez a férfi féltékeny és kimondja flegmán a hülyeségeit. Persze, ettől még lehet más dolog is, más apa ...


Az en szemem is senkié..aztán azzal az öregítő appal rájöttem, és kiakadtam, hogy a halott nagyimé...

2020. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 sanyinak ***** válasza:
39%
Amiről nem tud senki, az nem is bánt senkit.
2020. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

A szem nem bizonyít semmit sem, két azonos szemszínű szülőnek is ezer egy féle szem variánsú utódja lehet.

Részeg ember nem igazat mond, csak a saját igazát, s ez nagy külömbség...

...persze ettől még éehet anyud csalfa, és származhatsz harmadik, házasságon kívüli féltől.

2020. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem teged a midiklorianok nemzettek:)
2020. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Kell egy ismerős haver, akinél van állatorvos a családban!

Szerezz apádtól haj, köröm, vagy nyál mintát..

Kérned kell egy hatalmas szivességet állatorvos ismerősödtől, hogy csináltasson DNS vizsgálatot.

2020. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2020. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8as. 18 év alatt nem hiszem hogy csinaltathatok DNS tesztet.. Meg elhunyt edesapamtol nem maradt semmi. Egy hajszál se
2020. febr. 18. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!