Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetne rávenni apum...

Hogy lehetne rávenni apum hogy észrevegye hogy segítségére van szükségem? Hogy a vidék nekünk nem segítség?

Figyelt kérdés
Tudom beszéljek vele, már többször megtettem de a maga igazát hajtogatja. Kezdem az elején. Házasságom megromlott, válni fogunk úgy érzem. Van két gyerekünk. Én vagyok az anya. Korábban jegyvizsgalo voltam, de hamarosan a bkvnál fogok dolgozni.Apa szintén a vasútnál dolgozik, de nappalosban nem tudja intézni őket, éjszakás esetén csak beviszi.. Minimális alkalommal jön, ha beszélünk akkor is én hívom.akkor hív ha neki van szüksége valamire. Felajánlotta hogy az újpesti lakásában lakhatunk a gyerekekkel (110ezerert).mi Kispesten lakunk, 5 átszállás lenne mire eljut a gyerek ide iskolába. Megkértem hogy a közelebbi lakásba hagy menjünk (kb 30p tőlünk) a másik gyerek szeptemberben kezdi a sulit és oda fog mellé járni. (Speciális suli, csak az jó Budapesten neki) de ő csak azt hajtja hogy koltozzek le oda, felé (tőle 30kmre) majd O viszi a gyerekeket,meg vigyáz rájuk meg stb. De mindkét gyerek fejlesztésre szorul. Amikor mondom neki hogy hiába van ott is vasút én ahhoz kevés vagyok,mint jv. (Oda vjv kell,ami nem szeretnék lenni, főleg hogy elegem.lett a vasutbol) azt mondja H költözzunk oda, csak 50t kér érte. ( Ott Bentlakásos iskola lenne a megoldás, mert nincs olyan iskola ami fogadnà,hiába van 5p az iskola). Vonatkozó is kb 20p buszozás. A lakás amit ajánlott vidéken az Pestről 3 óra. Szép szép,de én nem érezném ott jól magam, egy hetet voltunk nála. Úgy kimerült a gyermekekre nyáron hogy azóta is azt hallgatom.. szeretném hogy mehessen a kőbányai/közeli lakásba. Nem ingyen akarom az ott lakást, fizetnénk érte ugyanúgy mint más. Nincs másik gyereke, unokája. Két gyerekkel nagyon nehéz lenne olyan lakást találni ami megfelelő helyen van a két gyerek saját iskolájaba való eljutashoz. Ja,párom röghöz kötése van a munkahelyen, nem hagyhatja ott 2 évig a Nyugatit. (Párom nem a férjem,de a párom is a vasúton van)köszönöm a tanácsokat.
2020. febr. 19. 10:18
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Bocsi a kisregény miatt.
2020. febr. 19. 10:18
 2/51 anonim ***** válasza:
87%

Válni fogunk úgy érzem.. De van párod.

Tök zavaros amit írtál.

2020. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha apádnak is fizetnék, akkor nyugodtan menj albérletbe olyan helyen, ami nektek teljesen megfelel. Nem értem, miért akarsz mindenképpen apádnál albérlő lenni.
2020. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le úgy, hogy megértsük!
2020. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
1. Azért apunál mert tökéletes helyen van és mehetnék talán két gyerekkel is. 2 gyerekkel 160/180 körül kérnek 2. Van férj akitől válni fogok, S van egy partnerem.. (neki is van barátnője)
2020. febr. 19. 10:47
 6/51 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?
2020. febr. 19. 10:48
 7/51 anonim ***** válasza:
93%
Mónika- show szagot érzek... Azért szegény gyerekeket sajnálom.
2020. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem,ötletet... Hogy mit mondjak neki?
2020. febr. 19. 10:55
 9/51 anonim ***** válasza:
92%
Ha mondjuk érthetően írnád le a helyzetet, talán értelmes tanácsot is kapnál.
2020. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg elég zavaros az írásod. Ez meg mi?


"van egy partnerem.. (neki is van barátnője)"


Olyan pasi a partnered, akinek melletted barátnője van? Gratulálok, ez tényleg Mónika show szagú történet. Szegény gyerekek, szép kis családdal vannak megáldva.

2020. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!