Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha depressziós...

Mit csináljak, ha depressziós vagyok és a szüleimet nem érdeklik?

Figyelt kérdés
Valószínüleg depressziós vagyok. Nincs egy barátom sem. Hazamegyek tanulok, aztán az egész este egyedük vagyok a szobámban és sírok, zenéthallgatok. Egyfolytában fáradt vagyok. A teljesítményeim romlanak. Sok a stressz rajtam. Kb. egyfolytában rosszul érzem magam. Mostanában erősen gondolkodok magam megszúrásán. L/11. Fura mi? Lesz*r mindenki, még a szüleim is. Én már nem bírom tovább ezt. Meghalni nem szeretnék viszont. Többször felhoztam a szüleimnek, de azt mondták, hogy neked boldognak kéne lenni. Mindened megvan. Maradjál már. Folyton veszekednek. Hülyének tartanak. Egyáltalán nem figyelnek rám. Fogytam 5 kg-t. Ki nem sz*rja le. Miattuk nem mehetek pszihológushoz. Egyszerüen elegem van az életemből. Mit tegyek?

2020. febr. 19. 18:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%
Mi lehet az oka annak, hogx nincsenek barátaid?
2020. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
14%
L/11. Legközelebb erre ügyelj, mert így tényleg fura szabályzat szempontjából.
2020. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
28%
De jó hogy itt mindenki magát diagnosztizálja depresszióval.. Az a 11 a korod lenne? Mesélj, mitől sok a stressz egy 11 éves gyereken?
2020. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
35%
És hogy mit tegyél? Ügyesebben kamuzz...
2020. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

L/11


Milyen boldogok lennének a magyartanárok, ha a 11 évesek így tudnának fogalmazni ilyen helyesírás mellett.

2020. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem csak kamaszodsz és tele vagy összevissza érzésekkel...

Barát az jó lenne, meg pszichológus azért. Osztálytársakkal nem tudsz? vagy más osztályokból valakivel suliból haverkodni?

2020. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy érzed, hogy gond van, akkor kérj segítséget szakembertől. Sajnos akik nem betegek, azok nem mindig tudják felfogni ennek a súlyát. Tehát menj el pszichiáterhez te magad. Minél hamarabb. Ez egy kezelhető betegség, ne szenvedj feleslegesen.
2020. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Valaki elhiszi hogy ez egy tizenegy éves gyerek? Ne már.....
2020. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem depis vagy, csak kéne egy kani.
2020. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
Fordulj pszichológushoz.
2020. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!