Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva lesz a születésnapom. Már régebben kinéztem egy pólót, amit Magyarországon nem lehet kapni, külföldi oldalról lehet rendelni. 3.000 forintos ruháról beszélünk. Megnéztem és egy hónap a szállítási idő. Ma megkértem anyukámat hogy rendeljük meg szülinapomra mert már régóta szeretnék ilyet. Nem rendelte meg, és beküldött úgy a szobámba hogy szégyeljem magam. Valamiért meg már itt ülök 20 perce és bőgök. Mit kezdjek magammal?
2020. febr. 23. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Ugyan már! Fel a fejjel! Egy hónap még nagy idő. És ha maga a póló nem is érkezik meg addigra, talán pont az lesz az ajándék, hogy a születésnapodon megtörténik a kattintás, a megrendelés. Lehet, hogy az anyukád már mást talált ki neked meglepetésnek, és ez most váratlanul érte. Majd kibékültök. (Mellesleg magát a pólót a zsebpénzedből is megrendelheted magadnak, annyira azért nem nagy összeg.)
2020. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Állj fel, mosd meg az arcod és menj ki anyádhoz. Kérdezd meg, hoigy miért kéne magad szégyellni? Itt ő az, akinek szégyellnie kellene magát, nem te!
2020. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Kérd meg apudat vagy akármelyik másik családtagod (keresztszülő, nagynéni stb). Esetleg valamelyik barátod/barátnőd és fizesd ki neki.
2020. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami bűzlik! Egy póló miatt nem zavar a szobádba szégyellni magad! Milyen az a póló? Valami sátánista? Vagy a héten 8 egyest kaptál?
2020. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Hacsak nem az van a pólóra írva, hogy "My mom is a hot f..kin' MILF", nem értem a felháborodását.
2020. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Apukámmal nem tartom a kapcsolatot. Magyarországon nem lehet ilyet venni, a pólóban nincs semmi extra. Nem kaptam rossz jegyet a héten. Egy énekes van a pólón. Anyukám az utóbbi időben megváltozott.
2020. febr. 23. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

na ezért nem kérek semmit egy ideje apámtól (neked anyád, de az most mindegy, mindkettőnké fura), idősebb barátot szoktam megkérni, hogy használjuk a kártyáját, és hagy jöjjön az ő címére a csomag, kifizetem neki minden fáradozását...

velem egyszer három órán át üvöltött, mert akartam venni (saját pénzből) egy rollert (ott ahol lakok pont nagyon jól jönne a tömegközlekedés kiegészítésére). szerinted?

ezek az idegbeteg állatok azt se érik meg, hogy sírj miattuk. jó, tudom, most így elsőre nagyon szrul esett, de meg kell tanulnod, hogy nem ér annyit a hiszijük, hogy neked csúnya, bedagadt, fájó szemeid legyenek. persze, elég rossz, hogy képtelenek szülőként funkcionálni, meg pláne hogy szülinapodra kérted volna, dehát mit tudsz tenni? elviselni, amíg nagyon muszáj.

ja, és nagyon remélem, összejön hogy meglepd magad azzal a pólóval :)

2020. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól értem????


3000 kemény magyar forintba kerülő pólón akadt fönn anyukád?

Ahelyett, hogy átölelt volna és azt mondta volna, hogy "Ó, nem kell ilyen szerénynek lenned, valamit még válasszál melléje."

Nos, szerintem kérd ezt szülinapi ajándékként mástól, aki szintén megköszöntene. Vagy rendeld meg magadnak, gondolom te is ki tudod fizetni a zsebpénzedből.

Anyukád meg adjon, amit akar, ne húzd magad ezen.

Többet ne is hozd szóba előtte.

2020. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem tanulj sírás helyett, az hasznodra válik!
2020. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!