Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi oka lehet annak, ha a...

Mi oka lehet annak, ha a szülők kötekednek a gyermekükkel?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő; anyám kitalálja, hogy büdös vagyok, és hogy tuti nem fürdök. Aztán kitalálja, hogy alkoholista vagyok, ugyanis “alkohol szagom van.”


Majd amikor látja, hogy az interneten gyűjtök be 1-2 havert, megkér, hogy tiltsam le, és hogy ne tartsam velük a kapcsolatot. Aztán addig húzzák az agyamat, míg rá nem vesznek erre.


Mondják, hogy menjek el itthonról a büdös p.. csába, ha ilyen ringyó vagyok, hogy más férfiakkal beszélgetek (nincs senki, akivel ellehetnék.)


Utálnak engem, mindig olyanokat mondanak, hogy költözzek már el, de az a helyzet, hogy egy fillérem sincs. 130 a havi jövedelmem (az államtól) abból semmit nem látok... Rosszul vagyok ettől az egésztől... Mit tegyek? 18L


2020. febr. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hogy nem normálisak. Keresned kell egy olyan munkahelyet, ami egy fél szobás lakás havidíjára és a rezsire elég, aztán ha lesz párod majd összeköltöztök. Vagy ez van, vagy az hogy tűrsz.
2020. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
le.kell.lépni.
2020. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire kapod azt a 130 ezret?
2020. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Ajajajajjj micsoda szülõk,már 18 évesen dobni akarják a gyereküket.
2020. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Munkaképtelen vagyok...
2020. febr. 24. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem el, hogy egy callcenterbe ne vennének fel dolgozni.
2020. febr. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# Akkor ne hidd. Nem ismersz, így nem tudod mi bajom van.
2020. febr. 25. 04:11
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha tanácsot kérsz, akkor mondj el mindent, félinformációkból nem lehet segíteni.

18 évesen hogy lehetsz munkaképtelen? Ágyhoz vagy kötve? Az írásod alapján gondolom nem szellemi fogyatékos vagy.

Arra nem gondoltál, hogy talán nem alaptalanul mondják, hogy tisztálkodnod kéne? Egyértelmű, hogy zavarod őket a jelenléteddel, a kérdés, hogy miért? Te milyen ember vagy? Ki vagy szolgáltatva teljesen nekik, vagy tudnál önálló életet is élni? Mire költöd a 130 ezret? Ne várd, hogy a szüleidet szidja mindenki, mert nagyon keveset árultál el.

2020. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!