Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ma leégetett az osztályt...

Anyám ma leégetett az osztálytársaim előtt és ez már nem az első eset. Mit csináljak? Ha megyek vele valahová, garantált az égés.

Figyelt kérdés

Az volt, hogy ma nem kellett menni suliba, mert egészségügyi vizsgálatra kellett menni az osztálynak. (Hallás, látás, stb.) Mindenkinek vinni kellett kísérőt, mindenkinek az anyja volt ott, beleértve engem is. Érkezési sorrendben mentünk. Anyám telefonált, amikor szólították a következőt, vagyis minket. Épp rakta le a telefont, amikor az egyik osztálytársam anyja megindult, hogy bemennek. Erre anyám erélyesebben, lekezelően elkezdte mondani, hogy mi vagyunk soron.

Ez azért is volt gáz, mert pont olyan osztálytársam anyjának mondta ezt, akivel jóban vagyunk. Nagyon gáz volt.


Aztán amikor kijöttünk, várnunk kellett egy papírra, amiben leírták az eredményeimet. Kb. Fél órát vártunk, és akkor anyám hangosan elkezdni: Ha nem hozzák ki azt a retkes papírt fél percen belül, én meg fogom és hazamegyek a gec!be!

Hiába mondtam neki, hogy hallgasson, meg fogja be, annál jobban csinálta. Mindenki minket nézett, nagyon ciki volt.


A szülői értekezleten is állandóan leéget, mert csak pofázik meg pofázik.


2020. febr. 26. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Hányadikos vagy??? Ötödikes...???
2020. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen vizsgálatról még nem is hallottam.

Nálunk mindig suliidőben jött a védőnő. A szülők dolgoznak, feleslegesen nem rángatják őket.

Még az oviban is úgy van. Előre szólnak, hogy vizsgálat lesz, de nem kell a szülői jelenlét. Státuszra a védőnőhöz 6 éves korig visszük a gyereket, de kétlem, hogy te annyi idős vagy.

2020. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
# 2 : szerintem valami unatkozó tini.... :-DDD Csinált gyorsan egy kamukérdést...
2020. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
16 vagyok és nálunk kell a szülő jelenléte is. Nem tudom minek, ne kérdezzétek. De inkább a kérdésre válaszoljatok légy szíves!
2020. febr. 26. 14:31
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Anyád magát égeti nem téged.
2020. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Általános iskolában sem kell a szülő jelenléte, ne kamuzz már. Szegény anyád biztos sírna ha látná, miket hordasz itt össze róla. 😂
2020. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Miféle iskola az, ahol kell a szülő jelenléte...?


Valami gyógypedagógiai kisegítő??????


KIZÁRT, hogy gimnáziumban ilyesmire szükség lenne!

2020. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

De aranyos. Múltkor a 6 évesem hisztizni kezdett, én meg valami vicceset beszóltam neki, mire a 11 évesem vérvörös fejjel megkérdezte, hogy nem lehetne úgy, hogy nem hallja mindenki az utcán? :D :D :D

Kb 2-3 év, és belátod, hogy ebben semmi ciki nem volt... :D

2020. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Na hagyjuk a mesikét hogy tizenhat éveseket anyuci kíséri a dokihoz.... Főleg akkor nem mikor az iskola szervezi. Már ha szervezi ilyen időseknél már nem szokásosak ezek a vizsgálatok.
2020. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg nincs egy felnőttnek szabad 2 órája egy nap. Mondjuk ezért csinálhatta. De simán meg lehet beszélni anyukáddal a dolgot, ha kicsit is figyeltél nyelvtan órán harmadik általánosban, amikor az egyszerű kérdő mondatokat tanítják.


Anyu figyel ide! Az alábbi csináltad a rendelőben : ideges voltál, sietni akartál, ez nagyon látszott és szitkozódtál, ott akartál hagyni. Mi volt olyan sürgős?

2020. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!