Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bízig bennem még...

Miért nem bízig bennem még mindig az anyám?

Figyelt kérdés

16 vagyok, alssan 17, de anyám még mindig nem bízik bennem.. Igazolványokból is csak másolatot ad, pénztárcából nyakbaakasztósat vett.. Telefonnak 3 hónapja kaptam egy nokiát, érintőképernyőset a nővéremtől, mert ő már lehhasználta.. Eddig anyám egy gombos telefont vett nekem, mert szerinte nem tudok rá vigyázni...


Ez az egész onnan indult, hogy óvodában nagycsoportban elhagytam a sapkámat.. Azóta egy óvodáshoz viszonyít..


Amikor rákérdezek, hogy most direkt néz hülyének, vagy csak ki akar velem tolni, akkor azt mondja, hogy nem kockáztathatjuk meg, hogy elvesszem a személyid, úgyis feledékeny vagy, nem tudsz odafigyelni... RÖHEJ!!!


Sosem hagyok el semmit, pláne nem az irataimat...


2020. febr. 28. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyet tudok javasolni: kezdj el dolgozni, tegyél félre minél több pénzt, és költözz el! Nevetséges, amit anyukád művel, és nagyon beteges! Lehet egy kivizsgálás sem ártana neki.
2020. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
74%
Komolyan beszélj vele és mond meg neki , hogy tudsz vigyázni a dolgaidra . Sztm ezzel,hogy ezt mondja csak bemagyarázza neked azt , hogy feledékeny vagy.
2020. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De hiába mondom neki.. Értitek? Másolatot ad.. Olyan ciki, amikor ofő kéri, hogy a diákigazolványt mutassuk meg, mert matricázza és én csak fénymásolatot hozok.
2020. febr. 28. 14:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a rossz a már említett dolgok mellett, hogy pl a rendőr, kalauz simán megbüntethet, ha nem tudod bemutatni az eredeti okmányt. Egy fénymásolatot elég könnyű hamisítani.
2020. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es.. Hát ja.. Erre nem is gondoltam.. Ezt is felvetem majd neki...
2020. febr. 28. 14:56
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Elég hihetetlen hogy az óvodai ügy miatt csinálja. Nyilván bebizonyítottad párszor azóta hogy megbízhatatlan vagy.
2020. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os. Pontosan mrie gondolsz? pl arra, hogy a rajzmappámat a rajzteremben hagytam? Visszamentem érte, most megvan.. Ez MINDNEKIVEL emgesik, nem világvége.. A személyimet meg ha kell nem a zsebemben, hanem a táskámban tartom becipzározva, ha nem veszem ki, nem fog elveszni..
2020. febr. 28. 15:26
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Hat nézd, az én gyerekem veled egyidős. Mi nem Magyarorszagon élünk és anno amikor kiköltöztünk le kellett adni a személyit és csak utlevelet lehetett kérelmezni. Nos, ezt megújítani is csak a lakóhelyünktől 2,5 órányi távolságra lehet és a nem olcsó maga a megújítás sem. Nem is adom oda neki.

Mindent elveszít. Évente 3 tornacuccot kell neki venni, az elsőt általában még az első héten elveszíti. Mindenét elhagyja, de ha valaki ezt megemlíti nekik, ő is kb az óvoda van elhagyott dolgot hozza fel, szerinte azóta semmit nem vesztett el.

2020. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as. Az azért elég durva eset hozzám képest. "elveszíteni" még semmit nem veszítettem el!!! tankönyvet, füzetet hagytam már teremben, de még a folyosón vissza mentem érte, ami kb 10 méterre van... Nincsen ok arra, hogy anyám azt feltételezze rólam, hogy figyelmetlen vagyok és mindenemet elhagyom.. Csak egy óvodai esemény...
2020. febr. 28. 16:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt te se hiheted el komolyan kérdező.
2020. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!