Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is verekedett már össze a...

Más is verekedett már össze a szüleivel?

Figyelt kérdés
Engem lelkileg sokszor bántottak és mindig úgy éreztem, hogy nem értenek meg és fullasztóak nekem. Több vita már verekedesig fajult miután már torkig voltam és kitort belőlem az elnyomás és a düh. Eléggé bánom, azóta elkoltoztem, de a szüleim azóta egyáltalán nem beszélnek velem, pedig nem gondolom, hogy mindenről én tehetnek. Sajnos hiába próbálnám rendbehozni ezt az egészet, mert ők nem fognak megvaltozni és újra és újra azt a tehetetlen dühöt váltják ki belőlem, amiert folyton küzdöttem a teljes elfogadasukert.. Mennyire megbocsáthatatlan amit tettem? Tisztában vagyok vele, hogy elég nagy tiszteletlenseg amit csináltam, de egyszerűen a viselkedesuk ezt váltotta ki belőlem és azért sem mernek újra közelebb kerülni hozzájuk, mert újra ezt váltanak ki és a legrosszabb az, hogy még csak nincsenek is tisztában vele, hogy mit okoznak bennem ezzel. Valahol szeretem őket, de megmergeztek az életem. Mindenki azt mondja, hogy ne foglalkozzak velük és eljem az életem és építsen fel.. Hagyjam őket mert hogy nem fognak megvaltozni. De elképzelni sem tudom, hogy egyedül hogy fogok mindent megteremteni magamnak. Ismerkedni sem merek mert félek ha valaki ezt megtudja rólam akkor annyira elitelne, hogy nem lenne kíváncsi többet rám és nem akarna egy ilyen problémás lányt magának..

2020. febr. 28. 14:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Tanuld meg kezelni az indulataid. Nem normális az agresszív viselkedés. Ha egyszer lesz párod, és felidegesít, őt is megütöd? A verekedés semmire sem megoldás.
2020. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Soha nem verekedtem a szüleimmel.

Mivel nem mondasz semmit az alap problémáról, ezt megítélni nem lehet, lehettek ők is, akár te is a helyzet kiváltói. Első körben egy pszichológushoz kellene elmenned (a barátaid egyoldalúan látják a helyzetet), ahol kibontanátok a problémádat.

2020. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon régen még fiatal lány koromban apám baltával akart fejbe vágni mikor jöttem le a lépcsőn ki a házból. Alattomosan hátulról jött, a vőlegényem nézett vissza, és ő vette észre, hogy már lendíti apám a baltát. Akkorát rántott rajtam, hogy elkerüljem az ütést, hogy ahogy lerántott a lépcsőről, eltört a bokám. Akkor a vőlegényem visszalépett, és úgy megverte apámat, hogy egyik fülére meg is süketült. Végül is nem én verekedtem össze vele, de engem is nagyon megviselt az ügy. Azóta apám belehalt az alkoholizmusba...
2020. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem emeltem kezet a szüleimre, pedig nem csak "fullasztó" volt apám, hanem agresszív. Sose süllyednék állati szintre, és verekednék csak mert éppen olyan hangulatom van. A szememben megbocsáthatatlan amit tettél. Főleg hogy a "fullasztó" szülő másik neve az hogy kamaszkori hiszti.... Te verekszel, de a szüleidre mutogatsz. Ez mindent elmond. Írtál már erről, arról is hogy a szüleid kénytelenek voltak távolságtartási végzést kérni ellened, mert többször megverted anyukádat. Látom, azóta se láttad be hogy te hibáztál, és még mindig másra mutogatsz a saját bűnöd miatt. Én biztos kitörölnélek az életemből a szüleid helyében. "De elképzelni sem tudom, hogy egyedül hogy fogok mindent megteremteni magamnak." Magyarán most is csak arra kellenének a szüleid hogy elszedd a pénzüket.
2020. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki nem emlékezne: a kérdező többször összeverte az anyját, azok kidobták, és távolságtartási végzést kértek ellene. És már az első kérdéseknél is az volt a kérdező fő gondja, hogy mit képzelnek a szülei, miért nem pénzelik.
2020. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
És akkor is azon parázott hogy a kutyának se fog kelleni ha kiderül hogy milyen agresszív.
2020. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
7%

#3:

Remélem a kedves Neander-Völgyi vőlegényed is legalább börtönbe került maradandó fogyatékosságot okozó súlyos testi sértésért.

2020. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nemtudom miről beszéltek, mert nem kértek ellenem tavolsagtartast!
2020. febr. 28. 15:41
 9/33 A kérdező kommentje:
De ezek szerint nem csak engem erint ez..
2020. febr. 28. 15:54
 10/33 A kérdező kommentje:
7# amúgy ahelyett hogy azzal buszkelkednel, hogy te sosem csinálnál ilyet és sosem borulna el így az agyad, ahelyett azt kéne eszrevenned, hogy a saját apja meg akarta ölni a lányát.. Meg szép, hogy megvedte a férje. Cseppet sem sajnálom az olyan embert aki ilyenre vetemedik hogy ratamad a saját gyerekere.. Érdekes hogy te meg az apját sajnálod.
2020. febr. 28. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!