Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon nehéz esett?

Anyukám nagyon nehéz esett?

Figyelt kérdés

Üdv.

25éves vagyok, 3éve nyugat europában élek, anya ezt nehezen viseli hisz én "elhagytam őt" csúnya dolog volt stb..

Lelki terror, de teljesen tehetetlen.. 51évesen én csinálok neki 800km távolságból BANKSZÁMLÁT, tanult nő(tanár de később ápolónő lett) 1éve kerestem neki munkát is, ápolónő 2hónap melo kint 1hónap pihi otthon, havi 1800euro kb és jól él, de minen kis dologgal felhív.. Ha nem veszem fel akkor erőszakosan többször, és nem értem ezt, mert olykor olyan érett és segítőkész máskor meg mint egy 15éves szellemi beteg..Mit tegyek? Ő az anyám, muszáj segítenem neki, de én utalgatok mert ő nem ért hozzá, pdf ha kell neki én csinálom, és nem hajlandó megtanulni ezeket..

Lassan ugyérzem,hogy nagyon nagy teher ő.

Nehéz ezt írni de ugy érzem nem teljesen normális.

Gondolkodása zavaros és őn sajnáltató, ha valami nem stimmel az életben akkor ő az akit sajnálni kell, öngyilkos hajlam néha érezhető.(félek baj lesz)

Természetesen orvos kizáva, hallani sem akar róla.

Csak mi lesz vele pl 70évesen, egyedül lesz és vagy nem szólok hozzá és megörül vagy zaklatni fog..

Hobbyja nincs, sétál, néha meg shoppingol, vagy fodrászhoz jár, vagy körmöshoz, követi a divatott vannak barátnői is. De heti 4x agyilag beteg ekkor zaklat engem, 3x normális, akkor más dolga van.

Mikor dolgozik akkor mem hívogat csak ír, hogy "már nem szeretsz mi?".

Erre mit kéne írni egy normális embernek?


Köszönöm...



2020. febr. 29. 13:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Tudom nehéz ezt elképzelni, de pl reggel jó kedve van aztán 12:30-kor jön egy telefon, hogy sajna most később lesz munka.

Azonnal szomorú lesz akár sír is, "miért kell ez csinálni velem" " a lakásom kell igaz nekik" "megakarnak ölni" "miért vagyok ilyen szerencsétlen" " a halálomat akarja"(h ki? nem tudni).

Ez engem annyira leterhel agyilag,hogy 2-3órán át hatással van rám.Nem értem mit jelentenek a mondatok többsége.

2020. febr. 29. 13:50
 2/15 szántóvető ***** válasza:
0%
elég ha telefonszámot cserélsz.ha van közösségi oldalad akkor hanyagold azt is.
2020. febr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hát ő az anyám..
2020. febr. 29. 13:55
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Hanyagold. Attól még hogy az anyád, nincs joga tönkretenni.
2020. febr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Esetleg ha lett volna valakinek ilyen családtagja akit SZERET, de mégis ilyen speciális esett.

Mit tanácsol?

2020. febr. 29. 14:02
 6/15 szántóvető ***** válasza:
32%
még nem öreg,ennyi idősen fel fogja találni magát.de hagyd már ezt az esett-szót,mert undorító olvasni.
2020. febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád nem nehéz, hanem pszichiátriai eset. Zsarol, rád akaszkodik, és úgy látszik, más szellemi problémák is vannak itt. Figyelj, ha orvost nem akar, akkor tényleg nem tudsz mit tenni... sajnálom, hogy jobb tanácsom nincs, de a helyedben nem hagynám, hogy mérgezze az életem.
2020. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Anyukádnak elsősorban férfi kellene az életében, meg barátnők.

Nem foglalja le magát.


Beszéld rá egy társkeresőre.

Regisztrálás be esetleg.


Ne félj a számodat is elfelejti.

2020. febr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

51 évesen anyád nem idős, hanem lusta, szeret ugráltatni és érzelmileg zsarolni. Biztos vagyok benne, hogy az itt válaszoló többsége is szereti a szüleit.

Ritkítsd meg a kapcsolatot. Meg mondod neki, hogy heti 2x felhívod, alap dolgokért meg keressen rá az interneten.

Meg mondod neki, hogy ez érzelmi zsarolás és mégegyszer ilyet ír akkor le lesz tiltva.

2020. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem anyukád depressziós. Sajnos ez se barinőkkel és férjjel sem változik.


Nálunk odáig ment a dolog, hogy már szóba sem áll velem, és én vagyok a sátán fattyja.

2020. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!