Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleid mondtak vagy tettek...

Szüleid mondtak vagy tettek veled extrém dolgokat? Ami nem normális?

Figyelt kérdés
Pl. Anyám 10 éves koromba azt mondta hányszor le kellett feküdnie apával hogy nekem játékokat vegyen. Évekig lelkiismeretfurdalásom volt. Meg listát iratott velem mik apa hibái,milyen rossz dolgokat tett,aztán megmutatta apának titokban.az a vicc hogy házasok voltak.13 évesen naplómat ismerősöknek.meg szerelmes levelemet felolvasta nekik és nevetett,meg elmondta mikor éppen apának nem állt fel a f...azt mondta apa biztos fogdos engem,dehogyis. aztán elváltak 20 éves koromba,pasija lett 1 évig eltartotta a pasit,meg mindent vett neki,motort, stb. Nekem akkor se segitett mikor bajban voltam,sőt leribizett,meg életképtelen stb vagyok. most 25 vagyok,már családom van. Meg mamám mondta 5 éves koromba hogy bezár a sötét szekrénybe,meg ha megfogom ahol pisilek meghalok,ez nem vészes de akkor elhittem ezeket :p hát ez van. Nektek?
2020. márc. 3. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Az embereknek általában nem ilyen elmebeteg az anyja/szülei, mint a te esetedben.
2020. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hála az égnek nekem normális anyám volt nem pedig ilyen f@$zcibáló ordas kretén.
2020. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én normális családban nőttem fel.
2020. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim normálisak voltak.
2020. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Laylah ***** válasza:
96%
Ha az éveken át tartó következetes önbizalomrombolás, lelki terror annak számít...
2020. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

De, ez igen is vészes, bántalmazó szülői magatartás. Nincs ebben semmi nevetni való. Fontos lenne, hogy feldolgozd ezeket a sérelmeket, felismerés, gyász, stb.. akkor soha nem biggyesztenéd már oda a röhögő szmájlit a semlegesnek szánt felsorolásod végére.

Nálam is volt sok abnormális dolog, de nem részletezem.

2020. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon beteg, nem normális.

Nekem nem mondtak ilyeneket, szerencsére.

2020. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocs ez hülyén vette ki magát,mert a röhögést a mamám mondataira irtam hogy az nem vészes,csak kicsiként mindent elhittem
2020. márc. 3. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírt a Kérdező, az már elmebaj.
2020. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!