Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyszerűen nem tudok dönteni!...

Egyszerűen nem tudok dönteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fel éve foglalkozom a bűvészkedéssel, de közben meg szeretném Twitchen kiprobalni magamat a streamelésben. Vab egy olyan érzésem hogy szüleim főként apu nem fogja engedni. De én úgy tudom hogy a szüleidnek támogatnia kell abban amit szeretsz. Nos?

2020. márc. 3. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ezt eljatszotta a fiam is. Megmondtam neki, videozhat de ugy hogy ne latszodjon hallatszodjon be a csalad. Ne mutogassa a hazat, meg semmit sem.

Felkeszitettem nem mindig csak pozitiv elmenyei lesznek, sokan bantani fogjak. 2 het alatt be is fejezte ezt.

2020. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Támogatnia kell, igen, és korlátokat szabni, hogy ne legyen belőled gyökér.
2020. márc. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Amatőr streamesekkel Dunát lehet rekeszteni.

Meg talán a tobbi jelentősebb európai folyót is.

Lehet hogy te azt hiszed hogy szereted, de tudod mire vállalkozól? Megéri neked bohócot csinalni magadból? Mert azt gamer apaként én sem engedném.

2020. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a streameléssel és a bűvészkedéssel is. Ha tényleg érdekel a streamelés beszéld meg a szüleiddel hogy te ezt szeretnéd
2020. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második kommentelő! ezt hogy érted
2020. márc. 4. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a szüleid felnőttek, sokat látták, tapasztaltabbak. Ha valamit nem engednek meg, valószínűleg azért van, mert úgy ítélték meg, hogy több a hátránya mint az előnye. Egy szülő sem szeretné, ha a gyereke rossz útra térne, elkallódna stb.
2020. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kettő nem zárja ki egymást szerintem . Mi a neved twitchen?🤔
2020. márc. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!